Jump to content

11 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick:BOTLIKE
Nick admina/gracza: Wielki Noob
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:214592775
Serwer: Jailbreak
Mapa: jb_new_chernobyl
Data i godzina: 15:20
Opisz sytuację/zdarzenie: Administrator (Wielki Noob) wszedł na serwer ,już od pierwszej rundy bawił się markerem , kiedy zwróciłem mu uwagę zaprzeczał .Oczywiście ,inny admin go bronił ,a on się ze mną kłócił czy czytałem regulamin i okłamywał mnie ,że to nie on i ,że on sie nie bawi markerem kłóciliśmy się ponad minute po czym nie wytrzymałem i powiedziałem ,że ''pluje na nich wszystkich'' i wyszedłem z serwera po czym dostałem permanentnego bana
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180610-144633-jb_summer_jail_v2.dem.zip Admin w każdej rundzie nadużywał markera
Edit 1 : Przepraszam pomylilem demka to jest poprawne http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180610-151216-jb_new_chernobyl.dem.zip

Posted (edited)

Przepraszam bardzo jeżeli zrobię jedno kółko markerem to ty już się od razu "prujesz" może trochę źle zrobiłem moja wina, lecz mało tego to nie jest powód żeby powiedzieć do wszystkich pluje na was i uciec. To uraziło innych adminów i mnie stąd ten perm. Twoje zachowanie mnie trochę denerwuje zachowujesz się jakbyś był adminem, że każdego upominasz. A co do zabawy to parę kresek zrobiłem. Nie utrudniałem innym gry, inni się bawią, jest atmosfera, nawet jeden gracz powiedział żebyś "zluzował" ja mało i tylko do mnie mówisz. Tylko ty na to  zwracasz uwagę.  Nie okłamywałem Cię że bawię się markerem, myślałem że odnosisz się do poprzedniej rundy, lecz i tak on nie utrudniał gry.

Z poważaniem Daniel.

PS. 
Jakoś do sporów skory nie jestem, lecz chcę żeby na każdym serwerze była atmosfera, a ty nawet mówisz że regulamin czytałeś więcej niż ja , ja cię z CT upomniałem, gdyż łamiesz regulamin  w CT.  Opiekun to wszystko co mam na tej serwerowni, nie chcę się "pruć" by go stracić. Jeszcze raz za zabawę pokornie przepraszam.

Edited by Wielki Noob

Chciałem podkreślić, że ban był słuszny ponieważ oplułeś nas mogliśmy poczuć się  urażeni i nie dostałeś bana za to że prułeś się do wielkiego gdy ten napisał coś markerem i nie kłóciliśmy się z tobą że to nie on pisał tylko powiedzieliśmy, że nie tylko on ma marker jako admin po czym zacząłeś krzyczeć, że to z jego celi wylatuje marker i to nie 1 raz gdy w poprzednich rundach ja nie zauważyłem markera. Powinieneś najpierw dostać bana na ct ponieważ byłeś upominany wiele razy

• + rep 1

gracz botlike był bardzo toksyczny, i agresywny, w dodatku zabijał za nic. Co do admina, to 2 razy użył markera, i zrobił on małe kółko w swojej celi, i nikomu ono nie przeszkadzało

• Lubie to 1

Gracz BOTLIKE powiedział cytuje "stfu na was wszystkich" było 3 administratorów i parę gracz ktoś z nim mógł być urażony takim tekstem, cały czas mówił że Wielki Noob jest nie ogarem. Jeszcze raz mnie zabił bez powodu opiszę tą sytuację - Rozpoczął zabawę w piłkę nożną nic nie mówił kto oszukuje ginie więc strzeliłem sobie gola i mówiłem że wygrałem, a on co zrobił, zabił mnie i dał życzenie temu, który wygrał. Moim zdanie ta skarga jest bezsensowna ponieważ miał świadomość że może dostać bana nawet Wielki Noob dał mu 2 ostrzeżenia mówiąc że może dostać za chwilę bana za nie ogarnianie w CT. 

1 EDIT: 

Mapa: jb_new_chernobyl
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180610-144633-jb_summer_jail_v2.dem.zip

Demko z jb_summer_jail_v2 nie no gratuluję :D

2 EDIT: Prawidłowe Demko - http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180610-151216-jb_new_chernobyl.dem.zip

• Lubie to 1
By  TBk ,

Napisz oddzielną skargę. Ten temat dotyczy innej osoby.

Proszę o zobaczenie demka i wypowiedzenie się na temat tego opiekunowi serwera Jailbreak'a ,ponieważ takie bawienie się markerem nie zdarzyło się pierwszy raz .W dodatku Wielki Noob pozwala adminom na nadużywanie ich permisji , chyba wczoraj ,gdy byłem na serwerze jeden z adminów ( TheSuspect ) zaczął nadużywać komend nie wiadomo z jakiego powodu ,gdy się go spytałem dlaczego nadużywa odpowiedział mi , że inny administrator mu pozwolił , gdy się spytałem kto mu pozwolil odpowiedział że Wielki Noob. Sądze ,że Wielki Noob nie powienien mieć admina na serwerze jb ,ponieważ po prostu nie ogarnia regulaminu tego serwera , a co do upominania mam prawo upominać adminów jeśli czują się zbyt pewnie np. Jak ty bawiąc się markerem w każdej rundzie .
                                                                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam , Tomasz

W dodatku niedawno przydarzyła mi się sytacja ,kiedy administrator (kant3k) po mojej odpowiedzi na jego pytanie w co chciałbym się pobawić na co odpowiedziałem mu ,że zabijanie ct , on powiedział ,że zaczyna zabawe w zabijanie tt po czym powiedział ,że zabija osobe z nickiem rozpoczynającym sie na literke B i mnie zabił , był to specjalny freekill za co leci od razu ban .

By  Wielki Noob ,

A ja się zbyt pewnie nie czuję, bo jako opiekun nie ma wywyższania się.

By  Wielki Noob ,

Ostatnia notatka, zbyt pewne czucie się to jak bym cię zabijał a nie markerem kółeczko zrobię.

chciałem jeszcze powiedzieć ze to nie wina użytkownika  Wielki Noob tylko moja ponieważ w pytaniu czy mogę się na free day-u slapować zrobiłem litrówkę i napisałem slay-ować a on powiedział ze to dziwne pytanie i że mogę to robić więc ja powinienem ponieść za to konsekwencje pozatym więcej od tego czasu tak nie zrobiłem 

By  Wielki Noob ,

Moim zdaniem nie powinieneś ponieść konsekwencji, ponieważ nie wiedziałeś, odpowiedź zostawię opiekunom JB.

To tak najpierw weźmy pod uwagę forum nie róbcie takiego spamu i używajcie opcji edytuj bo później mi jak i reszcie opiekunów źle się to czyta i wygląda jak kłótnia dzieci z przedszkola a to nie o to tu chodzi. 

Okey to tak nie będę sprawdzał kto się bawił markerem i czy był nad używany itp @Wielki Noob i inni jeśli mógłbym prosić to nie nad używajcie funkcji administratora itp bo jednym może się to podobać a innym nie. 

Następna rzecz @Snix śmiem twierdzić że @Wielki Noob znam regulamin był administratorem jb i myślę że mimo tego że jest opk innego serwera zna zasady. 

Co do bana nie wlepiajcie tak dużych banów wystarczyło by 1h-2/3 dni max. Takie trochę banowanie na siłę a to nie o to chodzi.

Jeśli chodzi o inne sprawy które tutaj dawaliście jako przykłady to mnie to w zupełnie nie interesuje jak piszesz skargę to albo wszytko albo nic.

Skargę odrzucam i myślę że wszyscy wyciągną wnioski z tego co źle zrobili, @Wielki Noob ostrzegam, kolega @Snix ub i proszę cię trochę szacunku do innych.

Mam nadzieję że sytuacja więcej się nie powtórzy. Bayo :D

• + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice