Jump to content

7 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: kant3k
Nick admina/gracza: Walnj Se Monsterka :D
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:0:205364122
Serwer: Jailbreak
Mapa: ba_arizona_2_2
Data i godzina: Około godziny 16:55
Opisz sytuację/zdarzenie: Gracz nie ogarnia w CT co chwile mówi bezruch totalny, ja mu zaczynam tłumaczyć że nie ma totalnego, a on dalej swoje poniosło mnie w niektórych sytuacjach i go zacząłem wyzywać też był admin pod nickiem: z0r ,który nic z nim nie zrobił. Też FreeKill'ował
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180607-164720-ba_arizona_2_2.dem.zip
  • Haha 1

Gracz graczem poniesie odpowiednie konsekwencję ale zastanawia mnie sprawa dlaczego admin nie reagował, @z0r wyjaśnisz to jakoś? @!NEZY @Co Złego To Nie My chce znać wasze zdanie na ten temat.

Adek o co chodzi ?

O to chodzi, ze jak wyszłem ze serva jak coś się stało Jak walni se monsterka coś zrobił? To moje wytłumaczenie Musiałem wtedy wyjsć ze servera z powodu bo musiałem jechac na urodziny do kolegi.

• Haha 3
By  `RЕďvΞιΝ ,

masz opcję edytuj - następnym razem warn

@z0r PISOWNIA!! i Jak widzisz że ktoś nie ogrania to zmień ct, albo jako admin coś z tym zrób, ostrzeżenie masz.

@kant3k jak nie ma nikogo na serwie kto by mógł ci pomóc a admini są online to napisz do nich

• Lubie to 3
  • Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice