Skocz do zawartości

    Zamknięty Poradnik [How2MakeGoodGraphics]


    Kayyzan
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka, to ja. Anon lv. 15. Zajmuje się grafiką już jakiś dobry rok. Przedstawiam wam mój poradnik: Czego unikać/Co robić by grafiki były lepsze. (To jest tylko subiektywna opinia! )   1. Zao

    Hejka, to ja. Anon lv. 15. Zajmuje się grafiką już jakiś dobry rok. Przedstawiam wam mój poradnik: Czego unikać/Co robić by grafiki były lepsze. (To jest tylko subiektywna opinia! ;))

     

    1. Zaopatrz się w program do obróbki graficznej ( @Azzerus pokazał jak zdobyć PS, za free.) Polecam: Photoshop, Gimp (Dla początkujących),

     

    2. Dobrze komponuj barwy, tak aby się nie gryzły. Będzie to wtedy wyglądał ładnie, oraz schludnie. Przykłady:   *Znajdziesz więcej przykładów gdy wpiszesz w google Color Combinations*

    https://pl.pinterest.com/pin/747245763147286236/ - Przykład

     

    3. Nie rób zbyt ciemnych/jaskrawych prac! Zaplanuj najpierw całą pracę, później bierz się do roboty! Gdy nie zaplanujesz sobie działania, wszystko będzie wyglądać jakbyś robił to na kolanie w 5 minut.

     

    4. Pobaw się z efektami. Grafika z dodanym tylko tekstem jest po prostu nużąca. Pobaw się z kolorami, particlesami, flarami, światłem itd. Dodaj jakieś unikatowe elementy. Mój przykład:

    9063f051b416869612b017d21dc31bbc.png9cc8987373e7bb843da9b271cf86da68.pngWygląda lepiej, huh? :D No właśnie!

    użyłem tutaj Color Corrections, particles, flares oraz niebieski grid.

     

    5. Baw się, bądź kreatywny! Twórz własny styl! ~ To moje motto kiedy robię grafiki. Staram się by każda była unikatowa :)

    Cóż... to tyle co chciałem przekazać :P może nie jest to poradnik, ale takie mini porady każdemu się przydadzą, tym bardziej, że mamy również nowe osoby co próbują z grafiką na forum! Pozdrawiam. :D 

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!