Skocz do zawartości

    Zamknięty Problem lagii


    Agatka.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Też tak mam i pomagał mi restart gierki. Zauważyłem, że często te lagi pojawiały się po zminimalizowaniu csa. tfu na aktualizacje    

    cofnij system do stanu tego z przed aktualizacji

    Witam, od paru dni mam mały problem z cs'em.

    Otóż mam ustawione tak jak zawsze stałe 200 fpsów, ale po ostatniej aktualizacji win10 cs chodzi mi jakbym miała 20-30 fpsów :( strasznie laguje, czuje jakbym miała klatki a ich nie mam, z m4 nie da sie w ogóle strzelać, bo działa jakby mi sie myszka zacinała.. a to nie jest problem z nią związany.

    Cs:go też słabiej chodzi, troche wolniej się ładuje wszystko, ale chodzi mi głównie o 1.6 .. Słyszałam, że ta nowa aktualizacja jest pobugowana, że obciąża troche system itd.

    Pytanie moje brzmi, czy da się coś zrobić, żeby cs znowu mi płynnie chodził? Tak wiem, że moge cofnąć aktualizacje, ale czy jest coś co mogłabym zrobić żeby tej aktualizacji nie cofać?

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!