Jump to content
Sign in to follow this  
Zaczarowana.

[1.6] Skarga? ,3

11 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: zα¢zαяσωαиα*
Nick admina/gracza: Bounty
Steam_id admina/gracza: -
Serwer: PB 4Fun
Mapa: Snow, Lidl
Data i godzina: 15.05.2018 <19.00/20.00>
Opisz sytuację/zdarzenie: Postaram napisać to w skrócie. ;v Po wbiciu na serwer zwróciła moją uwagę jedna rzecz - Podejście admina. Admin miał w tyłku co piszą i mówią jego koledzy, którzy nawet nie wahali się. Święta nie jestem, ale pisanie typu "(...) w dupe ruchana" nawet gdy nie obrażasz kogoś z Cs'a tylko brata oraz "kurwa, jebany" do innych graczy nie powinno mieć miejsca. Rozumiem, że nie banujemy za parę przekleństw, jednak obrażanie i takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Admin nawet nie zwracał uwagi na takie teksty. Przeciwnie, rozmawiał z nimi normalnie i się śmiał z tego. Po zwróceniu uwagi, że takie coś nie powinno mieć miejsca zakrył się tym, że tego nie widział i żebyśmy pisali takie rzeczy na u@. Może się zdarzyć się, że admin nie zauważy, bo jest to bardzo możliwe, jednak admin rozmawiał z nimi i odpowiadał jak ktoś coś pisał. Rozmawia z nimi normalnie i odpowiada na to co piszą, jednak takie słowa umykają mu? ;v Chyba jest głuchy i ślepy, ale nie do końca. XD Po napisaniu przez gracza "stanik" - "kurwa jebany wh ma" admin zrobił ss'y tak jak należało dla gracza, którego zgłosił Stanik, jednak chyba zapomniał o tym, żeby upomnieć kolegę Stanika, że takie coś z jego strony nie powinno mieć miejsca. Nie zrobił tego w żadnej z sytuacji. Rozmawiał sobie dalej z nim i resztą kolegów którzy zachowywali się tak samo. To prawda, że możemy pisać takie rzeczy na u@, jednak admin jest od tego, aby pilnować serwera, a nie śmiać się z kolegami, którzy się tak zachowują. Z tego co wiem jest consola i mógł wrócić do tej sytuacji, ponieważ nie wychodził z serwera, jednak olał to i rozmawiał dalej. :) Pisze, że zgłaszać, a gdy napisaliśmy to olewa? To ja już się pogubiłam w tym. ;v

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): HLTV, Logi, @Rozbójniczka :3.

• + rep 2

Zacznę od tego, że Stanik to nie jest mój żaden kolega prywatnie. Traktuje go normalnie jak każdego innego gracza. Tych rzekomych słów "kurwa jebany wh ma" nie widziałem, za to zauważyłem wiadomość Justyny, która chyba może to potwierdzić napisała, że jakiś koleś ma wh. To po jej słowach zareagowałem (a nie stanika) i zacząłem przeglądać cheater'a, po czym gdy się okazał faktycznie cheaterem pogratulowałem Justynie co każdy mógł usłyszeć, stanik mógł to napisać później jak już wlepiałem ss'y bądź przyglądałem się grze i mogłem tego nie zauważyć. To co piszesz to jakieś bzdury, nigdy się nie śmiałem z wyzwisk, a wręcz gdy tylko takie zauważyłem zwracałem uwagę, ponieważ tak jak napisałem nie mam tu żadnych kolegów prywatnie. Wszystkich traktuje równo i nie zasłaniałem się słowami typu "nie widziałem", ponieważ tak mogło być. Jak wiesz słowa tego typu zazwyczaj pojawiają się po zginięciu gracza i są związane z jego zdenerwowaniem (co oczywiście go nie tłumaczy), ale ja żyjąc jeszcze nie mogłem widzieć tych słów. Tak jak napisałem zawsze możecie powiadomić mnie o czymś takim na u@ i wtedy dokładnie się temu przyjrzę. Jestem tylko człowiekiem, wszystkiego nie da się widzieć ;)

• Haha 1

Zgadzam się w 100% z Patrycją. Bounty jest dobrym graczem, ale jako admin się nie sprawdza jak na razie. Leciało dużo wyzwisk, a on nie zwracał na to uwagi. Jeszcze była sytuacja, w której sam wyzwał gracza pod nickiem Tomek 122

Coś w stylu "teraz mnie wkurwiłeś kur##"

1 minutę temu, Rozbójniczka :3 napisał:

Zgadzam się w 100% z Patrycją. Bounty jest dobrym graczem, ale jako admin się nie sprawdza jak na razie. Leciało dużo wyzwisk, a on nie zwracał na to uwagi. Jeszcze była sytuacja, w której sam wyzwał gracza pod nickiem Tomek 122

Coś w stylu "teraz mnie wkurwiłeś kur##"

Teraz mnie wkurwiłeś to jest obraza? Poza tym wypowiedziałem to ze śmiechem, nie mając mu nic za złe. On to pewnie też może potwierdzić. Trochę dystansu ludzie, pożartować nie można? I nigdzie go nie obraziłem

1 minutę temu, Bounty napisał:

Teraz mnie wkurwiłeś to jest obraza? Poza tym wypowiedziałem to ze śmiechem, nie mając mu nic za złe. On to pewnie też może potwierdzić. Trochę dystansu ludzie, pożartować nie można? I nigdzie go nie obraziłem

Jak już to "aś" te okularki serio by Ci się przydały ;/ 

• Lubie to 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Rozbójniczka :3 napisał:

Jak już to "aś" te okularki serio by Ci się przydały ;/ 

Jakie "aś"? 

"" i nie zasłaniałem się słowami typu "nie widziałem", ponieważ tak mogło być." 

XDDDDDDD  Ja napisałam wszystko co chciałam. Są logi i HLTV. Miłego wieczoru. 

• Lubie to 1

Owszem padały słowa w stylu "kurwa", ale na to przymykałem oko, jeżeli ktoś notorycznie nie przeklinał, ponieważ każdy jest człowiekiem, ale wyzwisk to ja tam nie widziałem.

Sprawdzę logi.

Póki co zamek. 

/ Pogadam z adminem na spokojnie i powiem wszystko od poczatku, trochę mojej winy w tym, że nie przekazalalem wszystkiego.

• + rep 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice