Jump to content
Sign in to follow this  
K U [B] E N .

K u [B] e N .

14 posts in this topic

Recommended Posts

Nick:

K u  e N .

Staż w CS:

11 lat

Umiejętność rozpoznawania chatera:

Bardzo Duże 

Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N):

Tak

Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N):

Tak ... (chciałem pokazać jakbym się dostał ale to i tak szans już nie ma, jak coś dajcie demko to wam zrobię ;v )

Czy spełniasz wymagania ?(T/N):

Nie :/ (mało godzin na forum, konto założone 4 dni temu, od tej chwili siedzę cały czas na drugim monitorze i oczywiście jak wyjadę gdzieś jestem na telefonie :D)

Doświadczenie:

Duże, na kilku większych serwerowniach opiekun UBteam oraz stary członek Banid.pl :D

Dlaczego ty:

Dlatego, że jestem osobą miła, spokojną, zaangażowaną, pomocną, konsekwentną, zachowuje pełen profesjonalizm, potrafię pracować w grupie, nie wpadam w konflikty z członkami danej mi ekipy, przestrzegam regulaminów panujących na forum. Mam nadzieję, że współpraca będzie owocna, oraz każdy będzie zadowolony, kandydaturę zgłaszam, ponieważ jest otwarta rekrutacja, postaram się być bardziej aktywny,. Mogę zapewnić Team'owi BL pewność że wszystko będzie robione z pełnym profesjonalizmem, moja praca będzie systematyczna, z zaangażowaniem, chęci do współpracy oraz więcej rzeczy, które przyniosą pozytywne znaczenie na rzecz forum, gdyż zawsze w prace wkładam 110%

Imię:

Jakub

18

Kontakt: 

53362925 / K u e N . l CSKatowice.com

Twój SteamID: 

STEAM_0:1:89121639

@Edit jak widzę co się dzieje z tymi ss i z bl to wole spróbować xD

@Edit 2 Czy staż na forum to wszystko ? Liczą się umiejętności co z takim który ma 2 lata stażu na forum a nawet nie wie jak ss wygląda? przyjmiecie go od razu ? :>

Nasz nowy kolega Admin DD2 od dziś jako Admin spełnia swoją pracę jestem na tak myślę że poradzi sobie dać demko do sprawdzenia :)

Ja na nie. Spędź troche czasu z nami. Chociaz ten wymagany tydzień. 

Może i doświadczenie w ocenie demek masz, ale staż u nas za krótki. Pobądź z nami dłużej a będę na tak. Na tą chwilę Nie ;)

Na nie,wymagania obowiązują każdego.

Posted (edited)

Oczywiście, że na nie. Rejestracja w środę. Co innego, gdybyś oceniał też CS:GO. Wtedy byłby mały +. Ledwo spełniasz połowę wymagań.

Edited by TBk

Jestem na Nie. Powody wyżej.

Spędz z Nami troche wiecej czasu, na ten moment na nie

Posiedz trochę a bedziesz mial moje tak ;)

Znasz opinię innych. Swoją drogą ten tydzień stażu w wymaganiach to troszkę mało. 

Troszkę się pośpieszyłeś z podaniem (zaledwie 3 dni po rejestracji na forum). 

Posiedź z nami więcej, stanowisko czeka. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice