Jump to content
Sign in to follow this  
RaVeN2655

[1.6] RaVeN vs hans

6 posts in this topic

Recommended Posts

Kolego prosze cię nie pierdol farmazonów o innym hansie na serwie ok ?

nie potrafisz ani jednego słowa napisać wytłumaczenia ?

Proszę cie nie zachowuj się jak 0 i śmieć i nie zamykaj wątku który ciebie dotyczy ok ? 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : RaVeN 
[AMXBans] Reason : ' Wyzywanie administracji na mikro ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 33875510 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 91.227.3.3 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Mogę dostać info za jaką sytuacje chodzi za która dostałem bana oczywiście jak mnie na serwie nie było ?

Bo jak chodzi o sytuacje z tym czitem to sorry ale jak nie potrafisz mi odpisać ze mu robisz ss albo ze co kolwiek innego jak ja pisze do ciebie na u@ czy jesteś żebyś dał znaka itp itd... a ty mi nic nie odpisujesz(ok po 10 minutach odpisałeś na steam dopiero....co cie ja dodałem ze go obserwujesz... szkoda że mnie wykasowałeś to bym jeszcze wstawił rozmowę  jak fajnie przebiegała ) po czym ja widzę ze sobie normalnie wchodzisz do gry itd...

Ja wiem że dużo inwestujesz w cs i w ogóle chcesz być chociaż w cs ważny ale wyzywanie się na kimś za swoje błędy to jest chore co więcej długo musiałeś to przeżywać skoro sprawa bana była w piątek a ty mi bana dałeś w niedzielę. Jak dla mnie skoro dostałeś info ode mnie że koleś lata odpalony na samym początku mapy i pozwoliłeś mu grać praktycznie do samego końca to ty raczej weź się zajmij czym innym nie adminowaniem co więcej 1 raz cie na serwie widziałem i napisałem do ciebie tylko dlatego ze serwer wysłał takie info jakbym wiedział ze będzie tak śmierdziało to bym tej kupy nie ruszał. 

By  hans , Teraz

Pomyliłeś mnie z drugim Hansem który był na serwerze

Ogarnij się ledwo bywasz na serwie 1 kolesia banujesz 20 min i piszesz mi ze moich wypocin nie będziesz czytał weź się ogarnij bo przez takich ludzi jak ty to serwerownie padaja...

Widze fajnie że mam szanse na jaką kolwiek obrone jak jedni bronia drugich... Prosze o h@ o wypowiedz.

Tak jakby 1 moj temat nie byl zamkniety bez slowa wszystko bylo by ok a ja bez warna 

Wiem że jedynde co teraz mozecie zrobic to mnie teraz zwarnowac w obronie hansa ale mi nic nie pozostalo tylko obrona tak wiec sie powstrzymam od obrazania i itp itd....

By  Pogrom ,

Zaczniesz przestrzegać regulaminu forum czy z pisaniem postów też chcesz się pożegnać?

By  Pogrom ,

Na obronę zawsze masz szansę jeżeli przy okazji nie łamiesz regulaminu forum :) Przy napisaniu tego tematu i tego posta złamałeś 3 pkt regulaminu gdzie jeden Ci odpuściłem - wzór. Pierwsza sprawa jest taka, że masz opcję edytuj i z niej masz korzystać a nie pisać post po postem. Po drugie jest zakaz obrażania kogokolwiek na tym forum co złamałeś przy pisaniu tematu ( Zacytowałem w powodzie warna)

ja nie musze na to patrzec wez sobie zobacz demko ile zajelo ci banowanie 1 czlowieka...

'

po za tym po co dajesz scenny jakgos 2 hansa jak ty byles tak samo jak i on na serwie .... ja do ciebie pisalem...

nie musisz ss wstawiac bronic sie wystarczy sie przyznac dac bana z perma na 2 miechy i bedzie po sprawie jak tak bardzo to cie wszyskto za bolalo nie uwazam zeby za cos takiego co jakby nie bylo towja wina perma mi dawac co jako jedyny dalem ci info na u@ i na steam o czicie tak ze prosze cie zastanow sie co ty robisz !!!! i sorry za bledy,,,

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice