Jump to content
R3M!K

Spróbuje bo lubię pomagać [G@]

15 posts in this topic

Recommended Posts

Wstęp
Czy zapoznałeś się z regulaminem?:TAK
Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:TAK
Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:TAK

Rozpoznanie
Na jakim serwerze chcesz Admina?:G@ WSZYSTKIE 1.6
Doświadczenie:Mam, wszystkiego już się dawno nauczyłem.
Dlaczego Ty?:Bo mam takie szczęście że jak sobie wejdę pograć to są cheaterzy a nie ma admina.Jestem tez już trochę czasu z Wami i zaczynacie mnie kojarzyć i piszą do mnie ludzie na steam czy mam G@ bo nie ma admina na danym serwie a odpaleńcy latają, a że jestem człowiekiem który lubi pomagać to czuje się bezsilny i z przykrością im odpisuje że muszą szukać dalej jakiegoś admina.
Co chciałbyś wprowadzić?; Spokojną grę na serwerach
Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans): Tak

Dane Podstawowe
Imię:Remigiusz

Dane Techniczne
Nick na serwerze :R3M!K
Ilość przegranych (link do GT) :https://www.gametracker.com/player/R3M!K/147.135.199.80:27015/

https://www.gametracker.com/player/R3M!K/193.33.176.115:27015/  (+ 10h na nicku Remjus)

https://www.gametracker.com/player/R3M!K/145.239.237.155:27015/
Mikrofon:Tak
Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc)
Składka G@ (30,75 zł SMS / 20,00 zł PRZELEW - miesiąc) :Tak
Twoje SteamID: [STEAM_0:0:211273410]
Kontakt:Pw, steam

Jestem na TAK,  powody wyżej :D 

• Haha 3
By  Pogrom ,

A gdzie powody tego, że jesteś na tak? Bo nikt wyżej się nie wypowiadał :)

Spełniasz wymagania, pomocny, ogarnięty, aktywny.

Jestem na tak :)

Jestem na tak.  Wymagania spełnione, wiek na plus, ładnie napisane podanie, z którego wynikają chęci do pracy. Ponadto licznik przegranych godzin też jest zadowalający. :D

Wymagania spełnione.

Jestem na tak pod warunkiem, że nie zaniedbasz 4maps :D 

Na nie. Malo godzin na dd2. Polowa wymaganych. W ogole cie nie kojarze  z serwera. 

Btw. Nie wiem gdzie wy widzicie spelnione wymagania. Typ ma 5 godzin na ffa.

I pol godziny na pb XD

@P@tRyK dla mnie logiczne ze jesli ktos sie ubiega o admina na WSZYSTKICH serwerach to musi spełnić wymagania z wszystkich serwerow. Dla mnie tak to wyglada. A jesli nie to zaraz podanie sam napisze xd

Skoro sprawa wyglada tak jak Sz. P. Patryk pisze to jestem na tak. Skoro spelnia te "wymagania". Pomoc sie przyda. 

Ostatnio sie tak wszystkiego czepiamy to jazda xd

x2 @P@tRyK no ubiega sie admina na wszystkich serwerach to chyba musi miec ten czas. Jesli nie to po co? XD

By  P@tRyK ,

Jeśli miałby spełnić wszystkie wymagania każdego z serwerów to pomyśl ile czasu tygodniowo musiałby poświęcać na grę ...

Ja to wgl nie wiem o jakich wymaganiach mowa :D Przecież nie ma jasno sprecyzowanych wymagań odnośnie rangi G@,więc nie wiem dlaczego @Dawidziuu. doczepiłeś się jego godzin i nie wiem też co mieli na myśli pozostali pisząc o spełnionych wymaganiach xDD

Ja jestem na tak,skoro wyrażasz chęć aktywnego przeglądania serwerów 1.6 to dlaczego nie :)

Powodzenia.

Jeden z lepszych adminów na 4 maps, więc wiem , że da radę. Bardzo ogarnięty i pomocny.

Na duże tak ;)

• Lubie to 1

Przegrane godzinki i doświadczenie jest , wiec jestem na TAK . 

Tylko mnie nie zbanuj znowu :D :D

• Haha 2

Często zgłaszał cziterów na forum, tak samo często pisał do mnie na steamie, żeby sprawdzić jakieś demko :)

Doświadczony, pomocny i ogarnięty.

Jestem na TAK.

Powodzenia :D

• + rep 1

Bardzo dobry admin i nie raz prosił o pomoc na innych serwerach, gdzie admina nie miał :)

Póki co takowych wymagań nie ma, ale może warto je napisać, szczególnie jak pewnie wielu naszych adminów gra również na pozostałych serwerach :)

i głupio to wygląda jak jeden pisze do drugiego czy może wbić na serwer bo odpał xD

@Ogen Dogen @cajmert (to do was ^^)

Jestem na duże TAK :) 

• Lubie to 1
  • Dzięki 1
By  HeLoN ,

Zajmę się tym.

By  `RЕďvΞιΝ ,

Mistrzu :)

Na tak ;) Doświadczenie jest, wyrobiłeś się przez ten czas, nie raz zgłasza odpałów na inny serwerach :P Tylko nie możesz zaniedbać 4 Mapsa, bo zajadę na te Żory i osobiście dupę skopię ^^

• Lubie to 1
  • Haha 1

Zgłoś się jutro do mnie. 

Przede wszystkim Globalny admin musi pomagać i reagować jak trzeba zbanować. Remik często bywa na steamie więc w sytuacjach, jak admina nie ma pomoże i na PB i na DD2 :) 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice