Jump to content
mala dziewica

Wypadałoby napisać coś o sobie.

22 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć,

Mimo tego, że gram już tutaj od jakiegoś czasu i zdążyłem zostać przyjęty na stanowisko admina pomyślałem, że warto byłoby coś o sobie powiedzieć, bo tak naprawdę praktycznie nikt nic o mnie nie wie :P

Nazywam się Łukasz i od półtora roku mieszkam w Łodzi, przeprowadziłem się tam z małego miasteczka nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego, wiadomo lepiej mieć wszystko pod ręką w mieście chociaż czasami tęsknie za małym miasteczkiem w którym każdy zna każdego i można wyjść na piwo, no góra 8 :D

Za miesiąc kończę 19 lat, ale w sumie dzień jak każdy inny - nie obchodzę zbytnio urodzin.

Czas przejść do moich zainteresowań  - interesuję się grafiką amatorską, kuchnią całego świata, anime oraz książkami, a moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka.

Co do planów z siecią - planuje tutaj zostać na stałe i nie zamierzam zatrzymać się jedynie na stanowisku admina :P

Ps. @Pozytywna to moja przyszła żona :D

• Lubie to 3

Witam.

Cześć! :)

Jeszcze raz siema wariacie :D 

Cześć :D

Elo elo 320 :D

Powodzenia jeśli uda ci się tu wytrzymać tyle co mi :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice