Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Wspomóż serwery CS:GO!

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witajcie, 

Jak wiecie wszystkie serwery cs:go mają nowe ip, zmiana na niektórych serwerach była prawie nie widoczna bo są w 100% oblegane, lecz niektóre potrzebują wsparcia bo czasami kiepsko stoją. Od niedawna wszedł w życie boost dla serwerów cs:go. Zasada działania ta sama co na 1.6. I tutaj chciałbym prosić o pomoc finansową dla naszych serwerów, aby jest w 100% zapełnić i bić rekordy w ilości graczy na naszych serwerach!

Reklama kosztuje (najniższa stawka): 3zł za dzień, potrzebujemy wykupić reklamę dla 4 serwerów cs:go: arena/jb/dd2/dr

Koszt miesięczny reklamy to nie całe 86zł za 1 serwer.

Każdego kto chciałbym wspomóc nas finansowo zapraszam do mnie na pw,  można wpłacać poprzez sms/przelew/paypal/psc/skiny cs:go.

Dla tych którzy, nie mają jak pomóc finansowo zapraszam tutaj: http://cskatowice.com/forum/503-zagłosuj-na-nas/ głosując w tematach z tagiem [GOSETTI] pomagacie nam wygrać reklamę trwającą 7 dni. Wygrywają 3 serwery z największą ilością głosów i 1 losowy serwer, raz taką reklamę udało się wygrać! Aby głosować za 100 pkt, trzeba mieć pobrany ich dodatek czyli listę serwerów cs:go do pobrania tutaj: https://gosetti.pl/globalserverify

Każdemu kto wyślę minimum 20zł, mogę zaoferować vipa/admina na dowolnym serwerze cs:go lub vip ts3 oraz rangę donator/vip na forum.

• Lubie to 1
  • + rep 2

Tak skromnie chciałem przypomnieć, że po prostu grając na tych serwerach najlepiej je wspomagacie ;)

Dokładnie tak jak Marcin mówi, grając i zapraszając znajomych ze steam do gry na danym serwerze to największa reklama jaka jest, ta w postaci boosta to tylko dodatek!

Także, do grania i zapraszania znajomych również zachęcam, oferuje dla osób, które będą pomagać rozkręcić dany serwer dam vip/admin, wymagam jakiegoś dowodu np. screena z full serwerem i osób zaproszonych od Ciebie ze steam jakoś ich podkreślić na zdjęciu :)

+400zl ode mnie.

• Dzięki 2
  • + rep 1