Skocz do zawartości

    Podpięty Ulubiona postać


    Konicho
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Gram już sporo w lola i miałem wiele mainów, aktualnie najbardziej mi się podoba Tristana głównie ze względu na sposób gry nią, to, że można skakać kilka razy pod rząd, detonować wieże i sam damage i

    Może trochu rozruszamy ten dział na nowo? Co do mojego maina  to Kayn <3 Stattik, Duskblade, Klinga i 1shociki lecą takie piękne, że to kij :3. Do tego jeszcze jak się weźmie Shadow assasinka to ju

    Witam was Mentalne Challengery !

    Postaci w league of legends jest 137 więc  na pewno jest taka jedna, którą podoba wam się najbardziej i daje wam najwięcej przyjemności z gry.

    Moim ulubionym bohaterem jest Irelia, jest ona  bardzo silna od początku gry oraz przyjemnie się nią farmi minonki. Nie jest zbyt trudna mechanicznie, ma wszystko co potrzebne by utrzymać się na linii oraz by móc zainicjować team-fight'y . Polecam wam pograć trochę tą postacią jeśli lubicie górną aleje !

    A wam, która postać daje najwięcej frajdy ? Pochwalcie się! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 5 miesięcy później...
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!