Jump to content
Sign in to follow this  
kat2k4

[1.6] ub dla kata . vol 20000 ?

7 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: KATUWER <LEET>

Data Bana:02.03.2018

Mapa: DD@

Nick Admina:redevin?

Powód Bana: WH?

Screeny (paczka .zip):brak? 

Twoje IP / SteamID:Steam_ID: 0:0:4013460

Wycinek z konsoli / link do bana: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : KATUWER <LEET> 
[AMXBans] Powod : ' WH. Odwolaj sie na forum ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cskatowice.com 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 4013460 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.66.155.86 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Dawaj PAnie ADMIN , pokaz mi rozpiske godna UBT, bo jeszcze nie spotkalem sie z osoba ktora umie dobrze rozpisac dema ; ) z tych 2 dem , za ktore dostalem za aima prosze;] bo bana mi dales za bezpodstawne oskrazenie gracza o wh  :) 

By  `RЕďvΞιΝ ,

Właśnie zobaczyłeś...

http://f1.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-1803012216-de_nuke.dem.zip

1;28 - wychodzisz z kosą na dach na pewniaka i wcelowujesz się od razu w resp TT, bo widzisz fragi

1;42 - biegniesz na pewniaka po AFKa

2;05 - cały czas biegniesz z kosą, a gdy zauważasz model zmieniasz na marker 

3;00 - próba tempa

3;09 - ups, model za skałką ;D 

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1519864200-1519865674-de_dust2.dem.zip    

02:03:25 - perełka 1 TT idzie na shifcie z B (na 100% go nie widziałeś, ani nie słyszałeś dodatkowo wszyscy z CT live) a jednak wiesz że tam jest, chowasz się na respie za skrzynią i wyczekujesz -- info od boga?

02:30:64 - wchodząc na B na pewniaka od razu wcelowany obok modelu. Skąd ta pewność, że tam akurat kampi??

15:38:64 - perełka demka :) - nie słychać go, nie widzisz go, ok pilnuje paki ale i tak wiesz gdzie jest - pewniak :)

3 akcje jak dla mnie wystarczą z tego demka a jeszcze dwa do rozpisania.

Kontynuować ???

jezeli to sa wszystkie " spalone akcje " za ktore dostalem perma za wh , to polecam poskilowac w ta gierke dluzej niz rok;] i to jest rzecza normalna ze sprawdza sie respa na kazdej mapie , ale nie ;D przeciesz to spalone , bo pewno wychylilem na pixel i oddalem odrazu full skan markerem na PB :) + dodam ze nie gram PB , wiec pisanie o jakies probie tempa na pb , to smieszne , bo mam movment  z ostrej : ) i to juz nawet nie taki cos kiedys ;>

UPS ? 3 pewniaki? pokaz wiecej :) widac ze mam do czynienia z osobnikiem typu FFA , pewnie 0 mixa;) ale oczywiscie posadzic gracza o sprawdzanie kazdej pozycji to przeciez WH, przeciez to takie oczywiste , ze gra sie na timng , a nie .. to takie proste; ) 

By  `RЕďvΞιΝ ,

Jak byś to jeszcze kiedyś czytał, to zapamiętaj... Demka rozpisuję od 2005 roku...

3 godziny temu, ZuruBVB napisał:

http://f1.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-1803012216-de_nuke.dem.zip

1;28 - wychodzisz z kosą na dach na pewniaka i wcelowujesz się od razu w resp TT, bo widzisz fragi

1;42 - biegniesz na pewniaka po AFKa

2;05 - cały czas biegniesz z kosą, a gdy zauważasz model zmieniasz na marker 

3;00 - próba tempa

3;09 - ups, model za skałką ;D 

2:05 - od samego respa terro biegniesz sobie z kosą, zauważasz model przez ścianę i nagle zmieniasz

3:09 - moja ulubiona akcja z tego demka, dajesz spam w skały, bo myślałeś, że tt już wyszło z respa, a tu taka niespodzianka.

Mówisz o movemencie z ostrej. To na ostrej daje się takie prefire i to jeszcze w skały? XDD Jak gram tą grę to się z tym jeszcze nie spotkałem ;)

3 godziny temu, `ReDvEiN napisał:

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1519864200-1519865674-de_dust2.dem.zip    

02:03:25 - perełka 1 TT idzie na shifcie z B (na 100% go nie widziałeś, ani nie słyszałeś dodatkowo wszyscy z CT live) a jednak wiesz że tam jest, chowasz się na respie za skrzynią i wyczekujesz -- info od boga?

02:30:64 - wchodząc na B na pewniaka od razu wcelowany obok modelu. Skąd ta pewność, że tam akurat kampi??

15:38:64 - perełka demka :) - nie słychać go, nie widzisz go, ok pilnuje paki ale i tak wiesz gdzie jest - pewniak :)

3 akcje jak dla mnie wystarczą z tego demka a jeszcze dwa do rozpisania.

Kontynuować ???

15:38 - "Truskawka na torcie" dziękuje, do widzenia.

1 godzinę temu, kat2k4 napisał:

UPS ? 3 pewniaki? pokaz wiecej :) widac ze mam do czynienia z osobnikiem typu FFA , pewnie 0 mixa;) ale oczywiscie posadzic gracza o sprawdzanie kazdej pozycji to przeciez WH, przeciez to takie oczywiste , ze gra sie na timng , a nie .. to takie proste; ) 

3 spalone akcje? 3 To na każdym demku się znajdą, także tyle nam wystarczy. A z tym sprawdzaniem każdej pozycji to sprawdzałeś tylko wtedy, gdy jakiś przeciwnik tam był, no i może jeszcze później raz, czy dwa, żeby nikt nic nie podejrzewał.

• + rep 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice