Jump to content
Sign in to follow this  
Vixo

[1.6] Zbanowany Vixo XD

8 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: Vixo
Data Bana: przed chwilą
Mapa:  dd2
Nick Admina:  Dawidziuu
Powód Bana: Screeny (paczka .zip): Bez ssów XD
Twoje IP / SteamID:STEAM_0:0:102468986'
Wycinek z konsoli / link do bana:http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=133396
[AMXBans] Администратор: Dawidziuu.
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Причина: 'WH. Odwolaj sie na forum'
[AMXBans] Продолжительность: 'permanentnie'
[AMXBans] Ваш SteamID: 'STEAM_0:0:102468986'

PS: Po rusku od czitów

Vixo

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1519496520-1519497993-de_dust2.dem.zip

Rozpiska

2:21 szybka reakcja, slyszal ale dokladnie wie ze od razu moze strzelac w model
2:29 szybka reakcja, gosc nie zdarzyl przebiec a on zaczal strzelac
03:11 za szybko zaczyna strzelac
04:10 slyszal, ale czasowo niezle +/-
04:18 chcial wychylic, zauwazyl ze typ jest wcelowany wiec zrezygnowal i wyskoczyl
06:21 szybko
07:24 wycelowal idealnie jak typ wychylam z dolnego
07:47 wcelowany. slyszal, ale wyglada jakby wyczekiwal +/-

No nie wiem, ma ktos jeszcze cos do dodania?  Jakis bl?  @`ReDvEiN @GrzechOo ? 

Bo jak nie to zegnamy sie z panem i zamykamy. Chyba ze sam @Vixo chce sie spróbowac wytluamczyc?  

//edit @PALE 2k4.  Zuru i R1 juz wyrazili swoje zdanie.

• Lubie to 2
  • Speszony 1

Z czystej ciekawości obejrzałem sobie te demko nie będę robił tutaj swojej anty rozpiski i się bronił bo z tych całych akcji co rozpisałeś jest jedna akcja z gali do której każdy dobry UBT mógł się przyczepić że strzał jest oddany za szybko, ale jakbyście zauważyli rywal rzucił flesza z bliskiej odległości co ewidentnie słychać i i zaraz wyskoczył, nie wiem ile gracie i w jakim stopniu się znacie na grze ale to jak dla mnie logiczne że zaraz mi wyjdzie dlatego strzały były oddane wcześniej, a i jeszcze ta pierwsza akcja przypatrz się na demku i wsłuchaj czy nie słychać strzałów z tej strony w którą oddałem strzał. Reszta jest ewidentnie na słuch również przypatrz się na demku jak zbliżam się do sćian patrząc zupełnie byle gdzie żeby usłyszeć drobne kroki ;) Nie mam zamiaru się z wami tutaj wykłócać ect. Gram już w tą gre tyle czasu że nie pierwszy raz spotykam się z rozpiskami na czystych graczy którzy kończą z banem. ;) Majestic mi kiedyś pisał że długo tu nie pogram bo ewidentnie za mną nie przepadał i mi obiecał że mnie udupicie, widać udało się gratuluję. Wiem jak działa ubt (kolesiostwo) więc nie liczę tutaj już na żadne inne opinie innych członków ubt. Pozdrawiam ;)

• Smutny 1
By  HeLoN ,

To chyba nie tutaj tak działa ubt, więc panuj nad tym co piszesz bo Ci warna dam za takie komentarze.

Otwieram na prośbę.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubie to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice