Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
Sign in to follow this  
Pzecinek

PrzecineK. z FARTEM !?. :D

13 posts in this topic

Recommended Posts

Nick z serwera: PrzecineK
Imię: Przemek
Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: TAK
Ile czasu spędzasz na TS3?: W zależności od dnia, i chęci. Zazwyczaj w granicach od 4h do 8h 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Mam trzy zmianową pracę, więc różnie to u mnie wygląda. Godziny ranne, nocne, popołudniowe. W zależności od zmiany w pracy 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, nie posiadam.
Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: Tworzenie rang, dodawanie ikon, tworzenie kanałów, nadawanie rang, i wiele innych.
Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?:
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Dlaczego? hmm... Po prostu chciał bym pomóc użytkownikom Teamspeak'a, jak i administracji. W utrzymaniu porządku na kanałach, i organizowaniu
różnych eventów. 
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Poczucie humoru ooo tak ! Zaangażowanie, i nie skończone rozmowy na wszelakie tematy o wszystkim i o niczym 
Czy jesteś w stanie płacić składki?: TAK, lecz zależy to bardziej od tego czy córka nie zabierze mi ostatnich HAJSÓW !  
Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561197965633334/               +  FORUM 
  • Lubie to 1

Na Tak

Dobrze ogarnia admina PB więc i na tsie też sobie poradzi.

Nie wiem jak to jest z ilością godzin, ale pozostałe wymagania spełnia - Powodzenia :)

Również na TAK 

Poradzi sobie :) 

Znam tego wariata. Aktywny, pomysłowy, ogarnięty. Myślę, że by się przydał :D

• Dzięki 1

Wymagania spełnia, ogarnia i na pewno sobie poradzi.

Na Tak :)

• Dzięki 1

Pozytywna mordka, spełnia wymagania dodatkowo admin na serwerze.

Na Tak

• Haha 1

wymagania spełnia, widuje go wiec myślę ze można dac szanse.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice