Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
Sign in to follow this  
NOT CHEATER :3

[1.6] IKS KURW4 DE

8 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry:NOT CHEATER :3

Data Bana:09.02.18

Mapa:fy_snow

Nick Admina:KaSiA coś takiego nieważne

Powód Bana:Podobno obraza gracza xD

Screeny (paczka .zip):-

Twoje IP / SteamID:STEAM_0:1:183861585

Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=131937

Wszedłem se na serw, napisałem na u@, że ktoś jest odpalony tak mi sie widzi, odrazu chyba admin napisał, że płacze no to ja mu napisalem ze nie chodzi mi o Ciebie bo Ty słabo grasz, dostałem kicka "ez" wchodze potem gram se za chwile gość pisze ze sam jestem ez bo mam staty 9:6 no to ja napisałem ze taki staty mam bo głupia mapa i odrazu dostałem bana za obraze gracza xDDD 

Nie wiedziałem, że za obrazę mapy daje sie bana ale okej, patologia :) Nie polecam tego serwera zapraszam na 4Maps 

Aaa i dodam, że nie moge teraz grać na 4Mapsie, wiec przepraszam za nieobecność dziś ;v 

Edited by NOT CHEATER :3
By  KaSiA ,

Nick admina bez własnych komentarzy! Trochę kultury! Zresztą... za "coś" przedłużam bana do 2 dni

Ty jesteś tu adminem? Śmiech. 

[Bez rangi] [VIP] *DEAD* NOT CHEATER :3 :  HeLoN ty kurwo

• Haha 3

4 minuty temu, HeLoN napisał:

Ty jesteś tu adminem? Śmiech. 

[Bez rangi] [VIP] *DEAD* NOT CHEATER :3 :  HeLoN ty kurwo

Widze ktos tu nie ma poczucia humoru 

Smiechem jest to że dodajecie jakiś gówniany serwer do porządnej sieci 

/No wiesz, ma sie tyle lat, że sie jest gowniakiem i takie rzeczy nie są dla mnie obrazą, wole mieć luźną dupe i 16 lat niz 30 i spinac o wszystko xD

Edited by NOT CHEATER :3
By  HeLoN ,

+ jeszcze jeden warn za tą "edycję".

1 minutę temu, NOT CHEATER :3 napisał:

Widze ktos tu nie ma poczucia humoru 

A no, nie ma. 

/ Ciekawe to Twoje poczucie humoru. 

Kicka dostałeś za wieczne napinanie od samego wejścia, prosiłam żebyś się uspokoił - Kick - powód "izi"

Ban na wniosek @HeLoN za obrazę jak najbardziej słuszny. Nie wiem jakie macie relacje, ale ja swoich adminów traktuje jak przyjaciół, mamy różne pociski, ale jeszcze nikt nikogo "kurwą" nie nazwał.

A co do osób które zgłaszałeś - to admini na sieci i wyobraź sobie, że nie byli odpaleni, więc nie miałam ich za co banować, ale to do Ciebie nie docierało. Poza tym obaj uczestniczą w dyskusji.

Ban zostaje.

do wiadomości @Czekoladka. @Sw33toLcIa

• + rep 2

Ty wiesz ze jak gram a ty jestes na spekcie to nie widze co piszesz wiec nie widzialem tego twojego uspokoj sie, pisalem Kasia Kasia bo nie bylem pewny, ze masz admina tutaj i dopiero sie ogarnalem jak napisalas "tak?"

Ciezko bylo mi napisać, ze sa czysci? XD Nie obczajam waszego gownianego FFA wiec nie wiem kto ma admina. Jeszcze raz zapraszam na 4MAPS :)

By  KaSiA ,

Byłam na spekcie owszem, napisałam na czacie "zw" i wyszłam...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Rangę posiadałeś, bo dziewczyny nie zauważyły, że flag nie masz.

Gówniany serwer? Gówniane jest twoje zachowanie.

Za obrazę administracji, jak i działanie na szkodę serwera FFA nakładam bana permanentnego na wszystkie serwery. 

• Lubie to 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice