Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
Sign in to follow this  
Jebaczek

Błędy / zmiany na cod

10 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Dawidziuu.

Propozycja: 1. Gdy wybierzemy klase np. Amadeusz, a pozniej komandos to w nastepnej rundzie mamy mp5 na komandosie. To trzeba naprawic :D

2. Zamiast spadochronu dla wszystkich proponowalbym aby za upadek z wysokosci nie zabieralo hp,

3. Niekonczaca sie amunicja (chodzi o magazynki) 

To są wstepne moje przemyslenia, a Wątek bede edytowac gdy cos zauważe :)

Zgadzam się co do dwójki bo jest taka klasa lekarz czy coś podobnego i jak klikniemy "e" żeby otworzyć spadochron to aktywuje nam apteczkę. A co do trójki jestem na nie, pomyśl każdy by chodził i strzelał  było by to głupie jak by ktoś stał w miejscu i strzelał np na mapie dust long miał by nie skończone ammmo i ta druga osoba by nie miała szans xD

21 minut temu, Anox napisał:

Zgadzam się co do dwójki bo jest taka klasa lekarz czy coś podobnego i jak klikniemy "e" żeby otworzyć spadochron to aktywuje nam apteczkę. A co do trójki jestem na nie, pomyśl każdy by chodził i strzelał  było by to głupie jak by ktoś stał w miejscu i strzelał np na mapie dust long miał by nie skończone ammmo i ta druga osoba by nie miała szans xD

Chodziło mu o to, żeby amunicja zapasowa się nie kończyła. Aktualnie trochę postrzelasz i zaraz ammo nie masz i jest lipa. 

Jednak dla mnie lepszym wyjściem byłaby możliwość kupienia ammo zapasowego w sklepie niż żeby była nieskończona ( 6/8/10 monet).

Druga sprawa. 

Jest słaby balans klas zwykłych ale także premek. Zdaję sobie sprawę, że z czegoś serwer musi się utrzymywać ale bez przesady. 

Trzecia sprawa. 

Dajcie jakieś info na HUD  ile zostało do momentu zniszczenia perka bo inaczej się gra wiedząc, że zaraz perk się zniszczy niż nie wiedząc kiedy to nastąpi.

Czwarta sprawa to sklep.

Nie uważacie, że tak trochę przesada jest w tym, że można się leczyć ile razy się chce? Albo zwiększcie cene tego leczenia ze sklepu albo dajcie blokadę, że można to z 3 razy użyć na rundę. Aktualnie może mało to daje. Ale weźcie pod uwagę sytuację, gdy na serwerze będzie ciągle z 10+ osób i każdy będzie miał sporo monet. 

No i najwazniejsze - wywala serwer co chwile :/

Za duży Dmg jest na rakietkach @Młoda :D gra wsparciem i jedna rakietka i 350dmg zabiera ale ma chyba na full pkt ma rozdane ale to chyba dalej za dużo 0,7dmg chyba było odpowiednie pod rakietki. Moim zdaniem przydało by się odblokować o opcję /me /hp .\

Edit.

Serwer się crashuje po zmianie mapy

By  Młoda :D,

ej ej ej zostawcie moje rakietki :<

Do punktu 3. Jest możliwość dodania do sklepu kupna takowej amunicji, to jest oczywiście do zrobienia.

Punkt 2. Nie jest takim złym pomysłem, to już trzeba uzgodnić wszystko..

I oczywiście wiem, że zdarzają się owe "crashe" po przeładowaniu mapy, już jest to naprawiane :)

1. Znikają monety

2. Za dolary nie można kupować, bo ich po prostu nie ma, a w menu sklep jest: płacę dolarami.

3. Rank się sam resetuje. Wczoraj nabiłem 80fragów, dzisiaj jechałem od zera, nick ten sam.

4. Dodajcie możliwość ulepszania perku monetami.

5. Nie można zobaczyć klasy postaci w drużynie przeciwnej. Dodajcie chociaż komendę /player "nick", żeby można było zobaczyć statystyki gracza.

6. Opcja /rynek. Wystawianie perków, w końcu chyba po coś te monety są.

7. Dawanie monet graczom.

8. Wymiana perkami między graczami.

O 10.02.2018 o 13:11, ємєяут ✞ napisał:

4. Dodajcie możliwość ulepszania perku monetami.

Jak ulepszać ? Chyba chodzi ci o przedłużenia wytrzymałości ?

Do ulepszania perków trzeba by przerabiać silnik i wszystkie perki ;)

Jakiej wytrzymałości? Nie ma tam nic o żadnej wytrzymałości perku :)

Kolejny błąd, klasa złodziej.

Dlaczego nie kradnie perku  po zabiciu gracza, tylko w trakcie strzelania?

Co do klasy złodziej to powinna być możliwość potwierdzenia - "czy chcesz ukraść perk" . Mam jakiś fajny perk, który chciałabym sobie pozostawić, a nagle samo kradnie ;c
Większość błędów Grzeniu wypisał. Powinna być wytrzymałość perku, aby po 10 zginięciach perk się niszczył.
Jest też perk Kara sapera który widzi miny, a klasy Saper nie ma.