Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
Sign in to follow this  
DominikS.

Serwer

9 posts in this topic

Recommended Posts

Chciałbym zapytać dlaczego nie został zapisany mi slot na serwerze mixowym? 

Opiekun kazał napisac mi tutaj. Na pv nie chciał mi wytłumaczyć. :) 

Przymykaliśmy oko na to, że nie masz odpowiedniego wieku/mutacji na publiku.

Wydawałeś się w porządku chłopakiem. 

Lecz zmieniłem o Tobie zdanie, wiesz kiedy?

A no wtedy, kiedy nie doceniłeś tego, co my tu robiliśmy. 

Napisałeś temat o współpracy naszej sieci z Twoim klanem, dogadaliśmy szczegóły na pw. 

Pewnego dnia, dostaje wiadomości od jakieś dziewczyny, że współpraca nieaktualna, bo Twój klan współpracuje z inną siecią. 

Sam tego nie zrobiłeś, nie miałeś jaj, żeby osobiście to napisać. 

Na steam reklamujesz inna sieć serwerów, jarałeś się tym, że będziecie mieli swój serwer od nich. 

Jesteś jeszcze dzieckiem, lecz myślałem, że masz trochę inne myślenie. Myliłem się. 

Szczerzę Ci powiem, że dzięki Tobie wpadłem na pomysł, żeby utworzyć tą "whiteliste" na naszym mixowym i tylko czekałem, aż takie coś napiszesz. 

Jakbyś powiedział jak facet, nie byłoby tematu. 

Wiedziałem, że to prędzej czy później będę musiał powiedzieć. 

Ten serwer jest dla normalnych, ogarniętych ludzi, żeby miło mogli spędzić czas. 

Ty niestety lecisz tam gdzie w obecnej chwili jest lepiej i się z tym nawet nie kryjesz.

Twój wiek, raczej nie pozwoli na to, abyś zrozumiał to co chcę przekazać.

Może kiedyś zrozumiesz. 

Ja zdania nie zmienię, tematu też nie zamknę.

@Ogen Dogen

• Lubie to 2
  • + rep 1

Za współpracą byłem jak najbardziej tak samo jak wiekszosc klanu. Do klanu została przyjęta KINIA która została od razu opiekunem klanu i zrobila awanturę o współpracę. Zmieniła sieć która z nimi współpracuje do teraz. Nie spodobało się to nam, wiec odeszliśmy z Best-Busters. Ja chciałem abyście byli partnerami tamtego klanu,  lecz nie każdy był tego samego zdania. Dodałem nawet newsa tak jak jest to wymagane, ale został on szybko usunięty przez opiekuna klanu.

By  Ogen Dogen ,

gratuluje organizacji

To ja chyba czegoś nie rozumiem. 

Piszecie o współpracę, chcecie tego. 

Dołącza do Was jakaś laska i ustawia klan pod siebie? 

No sory, ale pisałeś jako "głowa" klanu do nas. 

Więc wytłumaczysz mi o co tu chodzi? 

Właśnie dlatego z tamtąd odeszliśmy. Wbija do klanu jakas laska zaproszona przez lidera i zostaje opiekunem. Próbowaliśmy wytłumaczyć, że nie jest to dobry pomysł liderowi klanu ale on to olewał w końcu zerwała z wami współprace bez zapytania się reszty klanowiczów, więc odeszlismy z tamtego klanu. Nie chcę mieć żadnego konfliktu z tobą @HeLoN  ani z siecią więc wytłumaczyłem cała sprawę. Myślę, że sie zrozumiemy. 

Mogę wiedzieć kto jest liderem tego klanu? 

@Ogen Dogen, odezwij się na pw jak będziesz. 

Chwilowy zamek. 

//

"whitelista" została wstrzymana.

Bany z serwera publicznego ingerują w mixowy. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice