Jump to content
Sign in to follow this  
Füllung

[cs:go] Granatowy_Smoking

5 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Füllung
Nick admina/gracza: granatowy_smoking
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:1:157511198
Serwer: [5vs5] CSKatowice.com [RETAKE Only Pistols Normal]
Mapa: overpass
Data i godzina: 10.01.2018 ok. godziny 23:05
Opisz sytuację/zdarzenie: Gram sobie na retake jak normalnie, nie odzywam się wcale bo jakoś nie lubię się udzielać.
W jednej rundzie pan granatowy admin zablokował się o mnie i oberwał trochę od przeciwnika i zaczął mnie wyzywać od "zjebów", "debili" itp. 
Trochę mnie to zirytowało, że są tacy toksyczni gracze którzy od razu zaczynają atakować osobę i w następnej rundzie jak przegrał clutcha rzuciłem żartobliwie "ale zjeb HEEH". 
Okazało się że niektóre osoby mają przyzwolenie do wyzywania innych bo mają uprawnienia wyższe niż przeciętny gracz i oczywiście wyrwałem bana. 
Ban jest tylko na godzinę ale nie podoba mi się to, że administrator chce kultury na serwerze sam atakując innych graczy bo popełnili błąd w grze komputerowej.
Jak dla mnie jest to śmieszne zachowanie i pewnie bym to zlał gdyby to nie był admin.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Niestety nie nagrywam każdej rozgrywki jak gram ale gracze którzy tam byli może potwierdzą i mam nadzieje że sam granatowy smoking się odniesie.
  • Lubie to 1
  • + rep 1

potwierdzam, jak dla mnie admin powinien dawać przykład i nie wywyższać się ze względu na swoją rangę, a coś w stylu "ja mogę cię wyzywać, bo jestem adminem" nie powinno wchodzić w grę, trochę powagi, cmon

• Lubie to 1

128c5bed0edf11710498ed3a60f79a18.png

Link do dema: http://787.gotv.pro/srv50894/auto-20180110-2253-de_overpass.dem.zip  Zobaczę, może coś tam wyłapię...

02:50 - Do jakiegoś gracza/graczy odniósł się wulgarnie "zje*y", bo dali rozbroić pakę.

08:04 - "No kur*a, ale żeś mnie zablokował cwe*u". Do innego gracza.

12:25 - "Kur*a, nie blokuj mnie Ci powiedziałem". Do innego gracza.

12:32 - "Ty jesteś niedoje*any gościu". Do innego gracza.

13:25 - Tutaj potwierdza się wersja gracza ze skargi.

Dalej nie oglądam, chyba nie ma sensu.

@zaksiu

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice