Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP ARENY, JB I Only Pistols Normal   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015
    • zaksiu

NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP:  145.239.236.254:27015 lub można wchodzić przez domenowe: odd2.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • zaksiu

NOWE IP Only Pistols PRO: 145.239.237.164:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP: 145.239.237.164:27015 lub można wchodzić przez domenowe: pistols.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
Sign in to follow this  
Sort_U

Sorcik na moda ^^

18 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)
Imię: Kamil
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : Ciężko tu ująć w godziny, forum "monitoruje" prawie cały dzień.
Co chciałbyś zmienić : Najbardziej chciałbym usprawnić rekrutacje na administratorów w CSGO, żeby nie opierać się tylko o ilość godzin i ogólne wymagania.
W czym chciałbyś pomóc : W dbaniu o porządek i przyjazną atmosferę na forum + wyżej wspomniana rekrutacja i kilka innych pomysłów. 
Dlaczego akurat ty : Jestem aktywny, od przerwy która miałem z powodów technicznych staram się nadrobić zaległości. Nie jestem osobą konfliktową, wręcz przeciwnie  i stwierdziłem, że z przywiązania do sieci, czas zintegrować się trochę z ekipa serca sieci (czyli forum)
Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com : W kwietniu 2018 minie rok od mojej pierwszej wizyty na forum, na serwerze grałem już trochę dłużej.
Jakie wymagania spełniasz :

• Przynajmniej 100 postów na forum  ---> +
  • Wiek 17+ ---> +
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy) --->
  • Dobry kontakt z społecznością CSK ---> +/- (tak jak wspomniałem bardziej po stronie serwerów CSGO, ale pora to zmienić)
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum ---> +
  • Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci. ---> +
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze ---> +
  • Umiejętność moderacji forum ---> +
  • Umiejętność obsługi AMXBans ---> +
  • Umiejętność pracy w grupie ---> +
  • Poprawna polszczyzna ---> + (czasami coś palne po ślunsku, kto mnie zna to wie) 
Edited by Sort_U
  • Lubie to 1
  • + rep 2

Wymagania spełniasz, lecz właśnie Twój czas na forum mnie nie przekonuje..

Jestem za dłuższym okresem próbnym, żebyś miał szansę się wykazać. 

By  Ogen Dogen ,

Nie sugeruj się czasem na forum, bo jest niedokładny i tylko orientacyjny

By  `ReDvEiN ,

po prostu widać kto i jak długo poświęca czas na forum...

Można powiedzieć,że wgl Cię nie znam, ale jestem za okresem próbnym. Wymagania spełniasz.

Wymagania niby spelniasz, widuje cie trochę na forum, jestem za okresem próbnym.

Jestem na nie :D Może nie siedzę tutaj super hiper mega dużo ale pierwszy raz widzę Twój nick :D Kontakt z normalnymi użytkownikami więc zerowy! 

Może i spełniasz wymagania ale moderator to raczej osoba, która musi mieć kontakt z ludźmi, Ciebie nawet w zwykłych tematach nie widać zbytnio ;) 

Wymagania spełniasz, jednakże te 8h na forum to naprawdę nie jest za wiele.

Chwilowo jestem za OP, chociaż tak nie do końca przekonany :)

Powodzenia

Wymagania spełniasz, więc jestem za okresem próbnym 

Niby wszystko fajnie pięknie,ale żaden z kandydatów na moderatora z serwerów Cs:Go nie przekonuje mnie swoim podaniem.Jesteś mało widoczny,nie wiem często mam wrażenie że strefa GO jest odizolowana od sieci i jedyne co nas łączy to wspólna nazwa serwerów,nie wiem może to moje złudzenie,albo po prostu właściciel serwerów GO czuje sie jak jakby prowadził swoją osobną sieć.

Jestem za okresem próbnym ale jest to bardzo naciągane,bo moderator musi być ROZPOZNAWALNY na sieci.

Pozdrawiam

• Lubie to 1
  • Speszony 1
By  Ogen Dogen ,

to samo można powiedzieć w drugą stronę ¯\_(ツ)_/¯

Ja jestem na nie.Jak na kandydata na moderatora Malo czasu spedzonego na forum - nawet nicku nie kojarze

Czas na forum jest od nie dawna liczony, więc przestańcie pieprzyć, że mało czasu spędzonego, też niby ciągle mam odpaloną stronę csk, a jakoś dziwnie nabija te godziny także pozdrawiam. Jestem na tak.

• Dzięki 1
  • + rep 2
By  HeLoN ,

Po 15 minutach nieaktywności nie zlicza czasu.

Gracza "znam" od dłuższego czasu, na forum czas spędza. Wymagania spełnia więc ma moje TAK.

Jak Zaksiu napisał, ten "zegarek" nabijający czas spędzony, jest bardzo dziwny oraz jest od niedawna więc nie sugerowałbym się tym.

Nigdy nie widziałem żeby był z nim problem. Nie mam nic przeciwko okresowi próbnemu. 

filing_images_7e69c85ce5d3.jpeg

Ja jestem na tak! 

8 godzin temu, P@tRyK napisał:

ale żaden z kandydatów na moderatora z serwerów Cs:Go nie przekonuje mnie swoim podaniem.Jesteś mało widoczny,nie wiem często mam wrażenie że strefa GO jest odizolowana od sieci i jedyne co nas łączy to wspólna nazwa serwerów,nie wiem może to moje złudzenie,albo po prostu właściciel serwerów GO czuje sie jak jakby prowadził swoją osobną sieć.

A ja sadze, ze jest odwrotnie 

@edit

No widzisz, j rowniez watpie

• + rep 1
By  P@tRyK ,

Wątpię,aczkolwiek każdy może mieć swoje zdanie na ten temat :)

Przyjmuję na okres próbny, odezwę się na steam i wytłumaczę co i jak.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice