Jump to content
Lovelas1

Dzień dobry

29 posts in this topic

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

pomyślałem, że po tylu miesiącach intensywnej gry  wypada się przedstawić. Jestem Ryszard, pracuję na jednym z krakowskich uniwersytetów i od dziesiątek lat gram w CS 1.6. Jakoś sentyment przeważa nad skórkowymi możliwościami nowszej wersji. Ponadto lubię czasem pośmiać się z kogoś na serwerze (tak, aby nie poczuł się obrażony - nie zawsze to wychodzi) bądź pogadać o sytuacji politycznej w kraju. Nie lubię głupoty i patrzenia z góry. Dawno temu współtworzyłem podobną społeczność, ale to były lata temu i nic już z tego nie pozostało. Jednym z największych marzeń związanych z CS to LAN 5v5 w jednym pokoju - może się  jeszcze uda.

Co do nick'a - > nie jest z niczym związany, nie wiem skąd się wziął, chętnie bym go zmienił, ale wtedy straciłbym większość kontaktów za serwerze (jak ludzie by mnie poznali?).

Z ciekawostek: jest 1 osoba, której nie lubię na serwerze, i szczerze jej to mówię. 

• + rep 1

Cześć :)

Witam.

hej ;]

Siema

To pewnie o mnie chodzi xDD

siemanko :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice