Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
๖ۣۜFrix  (っ◕‿◕)っ

Mecz pomiędzy serwerami

42 posts in this topic

Recommended Posts

Teraz, MarcineK.' napisał:

@Ewusia  @Sort_U   @zaksiu

I jak tam?

Jakieś plany?

Serwer do gry jest więc się umówcie i grajta xD

@MarcineK.' Nie śledzę przebiegu turnieju 1.6, ale jeżeli się skończył bądź końca dobiega to niedługo coś zorganizujemy. Kwestia tylko tak naprawdę nagród, ale z tym zwrócę się do "góry" :)

Ja zajmę się zbieraniem osób tzn najlepiej byłoby stworzyć temat ze zgłoszeniami.

Wpierw zrobimy ankietę co do formy czy bardziej przyjmie się 1v1 czy 2v2. Ale to ogarnę wszystko jitro bo mam wolne ;)

czyli nie robimy pod mixa 5vs5?

By  Sort_U ,

Zobaczymy można taką opcję ująć w ankiecie, ale wątpię

@MarcineK.'To ja odpadam , wolałam jakiś mix niż 1v1 itp...mieliśmy sobie robić sparing miedzy serwerami a nie jakie pojedynki

W sumie czemu @Sort_U mamy czekać na Ciebie? My sobie sami możemy zorganizować taki mecz skoro jest serwer a Ty jak chcesz to rób sobie 1vs1 :)

To jak rozstrzygniecie do dajcie znać, może znajdę czas :D A jak rozwiążecie kwestie serwerów retake?  A kolejna sprawa - gracze czy wyłącznie admini?

18 godzin temu, Sort_U napisał:

@MarcineK.' Nie śledzę przebiegu turnieju 1.6, ale jeżeli się skończył bądź końca dobiega to niedługo coś zorganizujemy. Kwestia tylko tak naprawdę nagród, ale z tym zwrócę się do "góry" :)

A co ma turniej 1.6 do turnieju CS:GO? xd to raczej 2 inne gierki :D

Trzeba napisać posta jakiegoś o takim meczu i chętni zeby pisali do kogoś kto będzie zbierać zapisy i git

@TBk wiadomo każdy może grać to nie jest turniej dla adminów tylko dla każdego :D

@TBkKto sie zgłosi jako 1 , nie ma podziału na graczy /adminów

Zorganizuje zapisy jutro :)

@Ewusia a no to ten pomysł mi się nie podoba. Powodzenia z weryfikacją, kto z jakiego jest serwera i czy rzeczywiście jest. Taki trochę urojony pomysł. To już jestem jednak za pomysłem 1v1 lub 2v2.

No i też za szybko chcecie wszystko ;) 0 planu, 0 przygotowania, 0 organizacji a ty chcesz już zbierać ludzi... porażka wg mnie. Piszesz jakbyś się z choinki urwała. To już lepiej idźcie sobie zagrać mm'a a nie zawracacie ludziom 4 litery - mam na myśli opiekunów i wyższych rangą.

• + rep 1

ty na pewno nie posiadasz wyższej rangi, więc nie wiem na co ten komentarz...

Pomysłów możesz mieć wiele.

Plany mamy już, wiec jeśli nie wiesz to nie komentuj.

Jeżeli tobie zawracamy głowę to nie musisz tego czytać i uczestniczyć w tym wszystkim.

Są plany i będę rozwiązane . Mamy do tego Prawo tak jak inni. A to czy wyparli czy nie to zależy od liczby chętnych.

Więcej rozpisywać się nie będę.

/Nie pozdrawiam ;)

Jeżeli chcecie organizować mecze między sobą to organizujcie. Niedługo postaram się o turniej 1v1. Temat zamykam bo robi się nieprzyjemnie 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice