Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP ARENY, JB I Only Pistols Normal   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015
    • zaksiu

NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP:  145.239.236.254:27015 lub można wchodzić przez domenowe: odd2.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • zaksiu

NOWE IP Only Pistols PRO: 145.239.237.164:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP: 145.239.237.164:27015 lub można wchodzić przez domenowe: pistols.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
Sign in to follow this  
Dez.

Podanie Dez

12 posts in this topic

Recommended Posts

Wstęp
Czy zapoznałeś się z regulaminem?:
Tak

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Tak

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Tak

Rozpoznanie

Na jakim serwerze chcesz Admina?:  Only De_dust 2

Doświadczenie:   Zacznijmy może od podstaw, w cs gram już od 6 lat, większość tego czasu grałem na platformie non-steam, byłem adminem na wielu serwerach. Pierwszy raz adminem byłem na serwerze mojego kolegi z klasy, wtedy jeszcze nie wiedziałem podstawowych rzeczy, np: jak sprawdzać ss i demka, tego wszystkiego nauczył mnie właśnie mój kolega, minęło trochę czasu, wraz z tym pojawił się cs:s moi koledzy przerzucili się na niego, jednak mój pc był za słaby i dalej grałem w klasycznego cs. Doświadczenie mam duże ponieważ wielokrotnie byłem adminem na serwerach cs 1.6. 

Dlaczego Ty?:   Dlaczego ja? zacznijmy od podstaw, wielokrotnie byłem adminem na wielu naprawdę wielu serwerach w cs, co za tym idzie mam duże doświadczenie, wiem kiedy ktoś jest tzw "odpalony" a kiedy czysty, kiedyś miałem z tym problem lecz teraz po kilu latach to się zmieniło, umiem odróżnić talent od cheater'a, wielokrotnie sprawdzałem ss oraz demka, piszę na admina ponieważ serwer jak i cała sieć mi się podoba, chciałbym zostać tutaj na dłużej, oraz czuję że to właśnie ja powinienem zostać wybrany, mam duże doświadczenie dlatego chciałbym wam pomóc.

Co chciałbyś wprowadzić?; Na razie nie jestem w stanie wymienić rzeczy która moim zdanie polepszy serwer, lecz gdy jakaś rzecz wpadnie mi go głowy, i będzie ona sensowna, na pewno napiszę o niej na forum.

Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans): Nie, nigdy nie dostałem jeszcze bana, mam nadzieję że tak zostanie :). 

Dane Podstawowe

Imię: Michał 

Dane Techniczne

Nick na serwerze: Dez

Ilość przegranych (link do GT) : https://www.gametracker.com/player/Dez/193.33.176.115:27015/

Mikrofon: Tak.

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc)
Składka G@ (30,75 zł SMS / 20,00 zł PRZELEW - miesiąc)

Twoje SteamID: 0:1:148961819

Kontakt: Forum/Steam 

Masz konto Steam od 1 listopada 2015 i przegrane tylko 30h ? xD

Na serwerze niecałe 20h, ale to można szybko nadrobić.

Trochę szybkie to podanie, ale myślę że można dać Ci szansę wykazania się.

Większość wymagań spełniasz, więc jestem za OP

Jestem neutral. Godzin masz 20 na serwerze. Ale można dac Ci szansę.

Jako Admin serwera DD2 widzę tego gracza często i gęsto zgłasza na u@ i się nie myli myślę że przyda się nam ten Michał ponieważ coraz mniej Adminów wchodzi na DD2 a tego gracza widzę co moment i nie na 5 min tylko na kilka godzin jest bardzo aktywny od kilku dni pomaga jestem absolutnie za tym aby dołączył do Administracji wiek podanie same plusy.

Na nie. Moze moj glos za wiele nie znaczy ale ledwo go spotkalem na serwie to juz mi banem grozil bo zachowalem sie jego zdaniem niespokojnie.

By  hans ,

pw forum

By  hans ,

Wyjaśnione to nie groźba

Również na nie. Aktywny na serwerze jesteś dopiero 6 dni. Pograj jeszcze z tydzień to zmienię zdanie ;).

Nie kojarzę Cię w ogóle z servera albo nie zwracałem na Ciebie zbytnio uwagi xD Ja jestem jak na razie na nie.

Dez  nie mialem okazji cie jeszcze spotkac. Godzin malo.  Daj sie poznac na dd2.

Sorki ale na chwile obecna jestem na Nie.

Pozdrawiam

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice