Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

Świąteczny pocałunek #2

16 posts in this topic

Recommended Posts

dvrCfKU.gif

Świąteczny pocałunek #2

Tegoroczne święta będą wyjątkowe.

Magia tego okresu dotknie również naszej sieci.

Codziennie nowe konkursy! Osoba, która otrzyma największą ilość punktów we wszystkich konkursach wygrywa nagrodę!

1 Miejsce - PSC o wartości 30 zł + zestaw 5 gier.

2 Miejsce - Skin o wartości 5 euro lub podkładka pod myszkę.

3 Miejsce - zależne, co wybierze osoba mająca drugą lokatę.

Jak punkty będą przydzielane? Wszystkie odpowiedzi zostaną ocenione przeze mnie i @Ogen Dogen w każdym konkursie i nagradzane 1-3 punktów za każdą!

Pytanie na dziś:

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę. Coś o czym marzyłeś jako dziecko i o czym nadal marzysz. Podziel się z nami swoimi najskrytszymi pragnieniami.

Czas na odpowiedzi macie do 12 grudnia 23:59. Po tym czasie temat zamknie się automatycznie.

46 minut temu, cajmert napisał:

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę. Coś o czym marzyłeś jako dziecko i o czym nadal marzysz. Podziel się z nami swoimi najskrytszymi pragnieniami.

Kurcze myślisz, że pamiętam?? xD

Aktualnie to sam robię młodszym członkom rodziny prezenty pod choinkę i w sumie to nie wiem o czym marzą. Cieszą się z każdego prezentu który dostaną, a mi z tego powodu jest miło, że znów trafiłem z prezentem xD

By  cajmert ,

1

Moim wymarzonym prezentem pod choinkę byłaby bluza SUPREME.

Tak mi się podoba ta bluza, a w tym roku zbyt dużo ciuchów nie dostawałem :/.

Bluza jest przekozacka i modna B), ale niestety też droga.

Ale to jest tylko moje marzenie, bo i tak dostanę jakieś skarpetki, słodycze itp. :D

Ale i tak świeta z rodziną są najważniejsze :).

• Lubie to 1
By  cajmert ,

2

Wymarzony prezent... hmmm.

Od zawsze chciałem własne auto i tatuaż ale to dopiero za parę lat jak już będzie 18 lat na karku. Mimo to najważniejsza jest atmosfera, rodzina, mile spędzony czas.

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Od dziecka zawsze marzyłam o wyjeździe do Los Angeles , inaczej miasta Aniołów. Gdy obejrzałam pierwszy film pt. "Gliniarz z bevery hills" zakochałam się w nim. Gwiazdy filmowe które można spotkać na ulicy  , upalne dni , cudowne morze w którym można pływać bez granic , wtedy nadszedł ten dzień , dzień w którym postanowiłam spełnić swe marzenie,którego tak bardzo pragnełam. Każdego lata w wakacje ciężko pracowałam żeby zarobić na wymarzony bilet , w podróż moich marzeń którą zapamiętam do końca swych dni , lecz po dziś dzień nie udało mi się tego spełnić. 

• Lubie to 1
  • Smutny 1
By  cajmert ,

3

3 godziny temu, SZEF0WA. napisał:

Od dziecka zawsze marzyłam o wyjeździe do Los Angeles , inaczej miasta Aniołów. Gdy obejrzałam pierwszy film pt. "Gliniarz z bevery hills" zakochałam się w nim. Gwiazdy filmowe które można spotkać na ulicy  , upalne dni , cudowne morze w którym można pływać bez granic , wtedy nadszedł ten dzień , dzień w którym postanowiłam spełnić swe marzenie,którego tak bardzo pragnełam. Każdego lata w wakacje ciężko pracowałam żeby zarobić na wymarzony bilet , w podróż moich marzeń którą zapamiętam do końca swych dni , lecz po dziś dzień nie udało mi się tego spełnić. 

Mam podobne marzenie :D

Moim marzeniem zawsze było dostać laptopa(jak komputery były mało popularne) oraz telefon z aparatem, kiedyś to był luksus :D 

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Zawsze marzyłem o motocyklu, pierwsze objawy mojej fascynacji pojawiły się w wieku 7 lat. Najpierw po skończeniu 16 lat zrobiłem prawo jazdy kat.  A1, kupiłem wtedy swój pierwszy motocykl. Kilka lat później po zdobyciu prawa jazdy kat. A2, kupiłem pierwszy większy motocykl Honde CBR 500. Po kilku tygodniach doszedłem do wniosku że sporty są nie dla mnie i że wolę nakedy. Wraz ze znajomym dobiliśmy targu że dam mu w zamian za jego Kawasaki Z900 moją Honde + troszkę mu dopłacę. I tak oczekuję rozpoczęcia sezonu i poprawienia pogody, aby w końcu móc w pełni cieszyć się nowym przyjacielem :):D.

filing_images_a8e8362b796b.jpeg

filing_images_7e69c85ce5d3.jpeg

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  `RЕďvΞιΝ ,

jak znajdę taką zabawkę to nawet zapakuję ładnie i Ci wyślę xD

By  STANLEY ,

1 na co dzień 2 na niedziele by był :D :)

By  cajmert ,

3

Moim wielkim marzeniem było zostać żołnierzem :D albo dostać się do oddziału specjalnego Grom/Formoza ^_^ odkąd pamiętam jakieś 6 lat kręciła mnie broń. Ale teraz już mało realne bo zrobiłem się gruby i leniwy :P A teraz moim marzeniem takim skromnym jest kupić sobie Opla Omegę taką czarną ful wypaś  z silnikiem 2.5/albo 3.0 i go z czasem podkręcić  coś pięknego aż się mi ciepło zrobiło :) Taką dostać pod krzaczkiem :D

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  cajmert ,

3

Jako osoba kochająca bawić się muzyką sądzę, że idealnym prezentem pod choinkę dla mnie byłaby jakakolwiek perkusja elektroniczna firmy Roland, gdyż ponad rok temu sprzedałem swoje akustyczne bębny, bo nie miałem na nie wystarczająco miejsca w pokoju, a aktualnie nie mam na czym grać - pozostaje mi tylko ćwiczenie na padzie perkusyjnym. Równie tak samo chciałbym dostać wystarczającą ilość pieniędzy na zrobienie sobie rękawów (tatuaży na całych, obu rękach). Może kiedyś marzenia się spełnią. :)

• Lubie to 1
By  cajmert ,

3

Pod choinkę chcialbym dostac psa z schroniska.

Marzylem zawsze o tym aby adoptowac jakiegos psa ze schroniska  który nie ma dachu nad głową! :D 

• + rep 1
By  cajmert ,

2

Mi najbardziej na świecie marzy sie lis. Taki zwykły rudy. Nie mam duzych wymagań. Bylebył żywy, martwy mi sie nie podoba.

A dla zobrazowania łapcie to:

• Haha 1
  • + rep 1
By  cajmert ,

1

Większość z nas zapewne chciałaby nową, elektroniczną zabaweczkę na Święta. Piszę odważnie „większość”, bowiem zakładam, że większość forumowiczów są w większości mocno zakręceni na punkcie elektroniki użytkowej. I mam nadzieję, że wasze zachcianki zostały spełnione. Czy to komputer, czy gra komputerowa, czy nawet zwykły fajny pendrive, bo przecież nie zawsze finanse pozwalają na szaleństwa: wierzę, że ktoś wam sprawił e-przyjemność 

Ja, o dziwo, nie mam tego typu potrzeb, bo zdążyłem większość z nich już zaspokoić. Jestem zadowolony ze sprzętu , którego używam. I oczywiście, że zawsze mogłoby być lepiej, ale nigdy nie byłem pazerny. Mimo tego, cały czas wzdycham do jednej rzeczy, której mieć nie mogę. Bo mieszkam w Polsce, gdzie nie rozkwita tyle "Zieleni" XDD

Chociaż jak to Mówią

Dla Chcącego nic trudnego. XD 

• Haha 1
By  cajmert ,

2

Marzeniem za dziecka? Albo za byciem na prawde malutkim..

Wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro :) Wiem że to w  przeciągu paru lat może się udać :P

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Ja od dzieciństwa marzyłam o wielkiej kuli wodnej, z pozytywką i światem Mikołaja, żeby ten śnieg tak ładnie powoli w środku spadał! I mimo, że swoje marzenia prezentowe spełniam sama, to z tym poczekam na Mikołaja! 

• Lubie to 1
By  cajmert ,

2

Ja bym chciał bilet na wakacje do Kalifornii i sobie poleżeć na plażach w Miami(czyt. Majami) :)

Edited by R3M!K
  • Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Jak byłam mała to marzyłam o zwierzątku, nie ważne o jakim , byle był ze mną do końca życia.

Na tą chwile marzy mi się taka panda: 0a383fdf4c99b1d51e2f9d4efce4

Zawsze kiedy przechodzę obok niej w pracy to do mnie wzdycha, tak jakby mówiła "weź mnie" xD

Kto mi kupi? ^^

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  `RЕďvΞιΝ ,

Wrzuć mi na priv link do sklepu i zapodaj swój adres xD

By  cajmert ,

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice