Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

Świąteczny pocałunek #1

12 posts in this topic

Recommended Posts

dvrCfKU.gif

Świąteczny pocałunek #1

Tegoroczne święta będą wyjątkowe.

Magia tego okresu dotknie również naszej sieci.

Codziennie nowe konkursy! Osoba, która otrzyma największą ilość punktów we wszystkich konkursach wygrywa nagrodę!

1 Miejsce - PSC o wartości 30 zł + zestaw 5 gier.

2 Miejsce - Skin o wartości 5 euro lub podkładka pod myszkę.

3 Miejsce - zależne, co wybierze osoba mająca drugą lokatę.

Jak punkty będą przydzielane? Wszystkie odpowiedzi zostaną ocenione przeze mnie i @Ogen Dogen w każdym konkursie i nagradzane 1-3 punktów za każdą!

Pytanie na dziś:

Dlaczego kochacie Święta Bożego Narodzenia?

Czas na odpowiedzi macie do 10 grudnia 23:59. Po tym czasie temat zamknie się automatycznie.

• Lubie to 3

19 minut temu, cajmert napisał:

Dlaczego kochacie Święta Bożego Narodzenia?

Dla mnie Święta Bożego Narodzenia jak co roku są wyjątkowe.

Jest to okres (oprócz bardzo rzadkich wakacji), w którym mam możliwość spotkania się z rodziną jak i znajomymi.

Spędzamy ten czas w miłej rodzinnej atmosferze, śpiewając kolędy (przynajmniej się staramy xD ), nieziemsko się objadamy i zawsze mam bardzo miłe wspomnienia po tym okresie <3

• Lubie to 1
By  cajmert ,

2

Kiedys święta były dla mnie ważne ponieważ dostawalo się prezenty, teraz jest to tylko dodatek ;) Teraz święta to przede wszystkim spędzenie czasu z rodziną, odpoczęcie od codziennych obowiązków i zrelaksowanie sie. Jest to też czas objadania sie do pełna :D  No i oczywiście nie można zapomnieć o rozmowach o polityce :D 

@edit

Dodam tylko tyle, że w tym roku moze w koncu obejrzę kevina od początku do końca. Tak jestem jedyna osoba na ziemi która nie wie o co chodzi w tym filmie XD 

• Haha 2
By  cajmert ,

2

Święta kocham, ponieważ urodziny, jedzenie bez liczenia kalorii, kilka dni bez kłótni z rodzeństwem (taka zasada w domu i sprawdza się!), choinka i cukierki na niej <3, za Kevina i za "jestem najedzona ale serniczek jeszcze zmieszczę" :D 

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  cajmert ,

2

Kocham święta za to, że człowiek narobi się przy ich przygotowaniu jak głupi, a i tak sprawia mu to przyjemność. Za te parę dni kiedy bombki wiszą na choince, bo kot jeszcze wszystkich nie zdarzył zrzucić, za pasterkę na którą jeszcze nigdy nie dotarłam i za bardzo dużo pysznego jedzenia :D 

• Lubie to 1
By  cajmert ,

2

Ja kocham Święta za to że mogę przystroić choinkę z rodziną, jest to okres w którym cała rodzina może się zebrać w ten jeden szczególny dzień aby porozmawiać, pośmiać się przy wigilijnym stole, nie jestem typem człowieka który czeka tylko na prezenty, wolę ten czas spędzić z rodziną w miłej atmosferze. :D

• + rep 1
By  cajmert ,

2

Banalne będzie napisanie ze kocha sie święta za czas spędzony z rodzina. Ja świat nie kocham, tak naprawdę to tylko sie przy nich narobie i nikt nie doceni tego co zrobiłam. Jedyne co lubię E świętach to możliwość spędzenia ich (choć teraz już coraz rzadziej) z moim rodzeństwem. Nawet z Czekoladka. 

• Lubie to 2
  • + rep 1
By  cajmert ,

2

A kto powiedział ze trzeba Kochać święta :)

Ja np. Nie do końca lubię bo non stop na myśl mi przychodzą myśli: ile to rodzin/ludzi w ten dzień są sami, bez nikogo, bez dachu nad głową

Nie mogą sobie pozwolić na ubraną choinkę , na żywność, dzielenie się opłatkiem i zjeść przy stole

A są też tacy cos ich po prostu nie stać, ale brakuje im osób aby te święta było w gronie rodzinnym.

Nie mówię, że Nie lubię spotkać się z rodziną bo Uwielbiam. Trzeba cenią to co się ma , ale przychodzą takie chwile, gdzie trzeba pomyśleć o tych co w tej chwili chodzą po ulicach , i nie mogą pozwolić sobie na takie święta.

Tyle z mojej Strony.

Mam nadzieje, że weźmiecie sobie to do serca i pomyślicie nieraz o takich Ludziach ^^

Ps:Święta nie muszą być Piękne. Ważne aby spędzić w gronie najbliższych

• Lubie to 2
  • + rep 1
By  cajmert ,

1

Ja osobiście za świętami nie przepadam bo biblia to jeden wielki zbiór bredni, pomyłek czasowych i wgl. Za to co jedynie je lubię to że można odpocząć i nie martwić się że jutro trzeba iść do pracy.

By  cajmert ,

1

Ja swieta kocham za to ze sa aż 3 dni wolnego od pracy i mogę się pobawić z moim synkiem nie martwiac sie ze za chwile bede musial isc na 8 godzin do pracy i za nim tęsknić , kupić mu autko na sterowanie pod choinkę.kocham swieta za to ze zona piecze mi wtedy ulubione ciasto. Kocham święta za to ze trzeba dwa tygodnie ogarniać dom zeby 3 dni  świąt przeleciały jak z bicza strzelił. :)

• Lubie to 1
  • + rep 1
By  cajmert ,

2

Ogólną dyskusję prowadźcie w innym temacie :) 

Tu mają być tylko wasze odpowiedzi na pytanie. Żadnych komentarzy, co do odpowiedzi innych userów.

• + rep 1

Jak czytam komentarze typu że święta to odpoczynek i relaks to mi głowa opada, świeta to chlanie aż do sylwestra bynajmniej dla mnie. Wiec cieżko to określić jako odpoczynek :D ale za to kocham ten okres świąteczny

• Speszony 1
By  cajmert ,

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice