Jump to content
Sign in to follow this  
pozytywny

[1.6] Bezpodstawny kick

10 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Darien

Nick admina/gracza: jakiś cash

Steam_id admina/gracza: ---

Serwer: PaintBall

Mapa: de_hell

Data i godzina: 1/12/2017 18:45

Opisz sytuację/zdarzenie: Admin w pobliżu respa tt zabił jednego z graczy , ja byłem w domku i po prostu cofnąłem by sprawdzić czy ktoś nie skraca skoro coś tam się działo, zabijam tego admina i mi daje kicka że resp od 1:30 , nie wiem od kiedy domek to jest resp , na respie to był on a nie ja , jeszcze jakby przyjrzał się sytuacji a nie bez żadnego powodu daje mi kicka.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): HLTV jeśli będzie potrzebne to wrzucę i podam czas tej sytuacji.

Konsola:

[Zloto II] [VIP] Darien :  to jest resp? masz Ty oczy?
Brzoza killed besos kochanie with p90
Wpisz 'amx_langmenu' w konsoli aby wyswietlic menu z wyborem jezyka
Brzoza killed hahaha47 with p90
Dyzio! connected
tdw killed LostParadise with mp5navy
Dyzio! is joining the Terrorist force
[Mistrzowski Obronca II] [VIP]  cas. :  tak to jest resp

[Zloto II] [VIP] *DEAD* Darien :  chyba cie cos boli , zabijasz tam od nas goscia to logika ze cofam a bylem w inny m miejscu , ogarnij myslenie.

Mam nadzieję że admin dostanie upomnienie , pozdrawiam. ;)

Skoro kick był bezpodstawny i admin twierdzi że byłem na respie a nie byłem to skarga jest jak najbardziej słuszna. :)

To trochę chyba jednak przesada i jakich konsekwencji oczekujesz wobec admina? Klapsa mają mu dać,no bez przesady....Nie lepiej wejść na serwer i po prostu zapytać admina za co kick i wyjaśnić w prywatnej rozmowie,a nie piszesz skargę od razu i najlepiej,żeby wyleciał ze stanowiska bo dostałeś kicka......Sory nie mogłem się powstrzymać,żeby nie skomentować,mogę dostać warna ale dla mnie to dziecinada...

Spytałem za co to to powiedział że na respie byłem a nie byłem , ja czegoś takiego nie toleruję , nie mam 15 lat by na takie coś oko przymykać , człowiek chce sobie pograć , zabijam kogoś i kick od tak? No bez przesady , jeszcze gdybym był na respie to ok zgodziłbym się z tym kickiem i nie byłoby problemu ale nie że ja sobie cofam z domku , zabijam go i dostaje kicka bez powodu.

Niech nawet dostanie zwykłe upomnienie i tyle , proste.

By  `RЕďvΞιΝ ,

Poczekamy na wypowiedź admina lub opiekunów - chwilowo zamykam

@pozytywny Hmmm... Grana była mapa de_hell jeśli dobrze pamiętam, a ty w tym czasie akurat znajdowałeś się na respawie TT. 

https://zapodaj.net/6394075a46da7.png.html

(Tu masz link miejsca w którym się znajdowałeś)

Dokładnie w tym miejscu się znajdowałeś w czasie 1:04 (mniej więcej)

Wpierw zabijając mnie, po czym za spamowałem bindem "RESP 1:30"

Następnie wróciłeś po zabiciu mnie w to samo miejsce, i zabiłeś innych. Kick był słuszny ostrzegłem cię. Po czym ty się nie dostosowałeś i dalej tam siedziałeś. Następnie wszedłeś z powrotem po kicku, i oświadczyłeś mi że poleci skarga na forum. :)

Więc wypraszam sobie, ale to jest respawn TT gdybyś nie wiedział. Równie dobrze mogłem dać ci kicka za niewykonywanie celów bo jak się nie mylę byłeś ostatnią osobą z TT, a jak chyba każdy wie do TT należy podłożenie bomby. :D

Skoro za takie coś piszesz skargę, edytuj temat i dodaj link z demkiem. 

Zobaczę, jak to wyglądało. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubie to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice