Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
NOT CHEATER :3

Spróbujmy :) | Podanie NOT CHEATER :3

11 posts in this topic

Recommended Posts

Wstęp
Czy zapoznałeś się z regulaminem?:TAK
Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:TAK
Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:TAK

Rozpoznanie
Na jakim serwerze chcesz Admina?:4Maps
Doświadczenie:Średnie, 5 razy miałem admina na jakimś cod modzie i innych FFAch 
Dlaczego Ty?:Jestem osobą młodą (co nie znaczy, że głupią) i pomocną, kończę szkołę wcześniej i odrazu wchodze na serwer, przydała by się moja pomoc, gdyż większość adminów to osoby pełnoletnie, które pracują. :) 
Co chciałbyś wprowadzić?;Porządek, miłą atmosferę, brak cheaterów :)
Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans):Nie

Dane Podstawowe
Imię:Alan

Dane Techniczne
Nick na serwerze:NOT CHEATER :3
Ilość przegranych (link do GT) :https://www.gametracker.com/player/NOT CHEATER :3/80.72.34.125:27645/ (Minuty nadrobię ) 
Mikrofon:Oczywiście :) 
Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc) Podobno to darmowę, ale jak coś to SMS :)
Składka G@ (30,75 zł SMS / 20,00 zł PRZELEW - miesiąc)
Twoje SteamID:STEAM_0:1:183861585
Kontakt:GG,Forum,Steam

Ja jestem na tak, sama kazałam napisać podanie. Co prawda godzin Ci trochę brakuje, ale szybko je nadrobisz. Pomimo młodego wieku wydajesz się być ogarnięty, zgłaszasz cziterów i sporo czasu spędzasz na serwerze :)

• Lubie to 1

Mieliśmy już okazję chwilę razem pograć. 

Steam jest, składka jest, z GT już troszeczkę gorzej, ale to powinieneś szybko nadrobić. Niestety nie spełniasz wymagań wiekowych, ale raczej nie jest to najważniejsza rzecz przy rekrutowaniu nowych adminów. Z tego co pamiętam, to coś tam strzelałeś i nie sprawiałeś żadnych kłopotów, więc dałbym Ci szansę. :)

• Dzięki 1

14 minut temu, Czekoladka. napisał:

Ja jestem na tak, sama kazałam napisać podanie. Co prawda godzin Ci trochę brakuje, ale szybko je nadrobisz. Pomimo młodego wieku wydajesz się być ogarnięty, zgłaszasz cziterów i sporo czasu spędzasz na serwerze :)

Co tu więcej mówić :)

Podanie napisane przejrzyście i schludnie. Nie znam cię prywatnie,ale po pozytywnych komentarzach i obserwacji twojej osoby wydajesz się ogarnięty ,jestem za OP. 

Aaa więc tak, TY masz 15 lat?! Ja bym Ci dała po zachowaniu jakieś 17, no 19 max. Czyli wymaganie spełniasz :D

Graj trochę więcej i będzie dla mnie gites! 

Admin zawsze się przyda, tylko żebyś Ty był aktywnym adminem ;)

Na tak! 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice