Jump to content
Sign in to follow this  
Bojan

[1.6] Skarga na Neymar

12 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Bojan
Nick admina/gracza: NEYMAROFF`
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:0:164957983
Serwer: Paintball Mod
Mapa: dust2_long
Data i godzina: 17.11.2017 01:30 +/-
Opisz sytuację/zdarzenie: Gramy po 4 w teamie na dużej mapie, więc zrobiłem vote czy zmieniamy na coś mniejszego.
Z głosowania wyszło,że zmiana na dd2 long. Chyba nawet nie skończyła sie pierwsza runda a już admin Neymar rozpoczął drugie głosowanie bo zależało mu, żebyśmy grali fy_snow. Jak zwracaliśmy mu uwage na u@ twierdził, że ludzie longa nie chcą.
Wczoraj to samo snow, snow, bo Neymar dobija do topki a tam najłatwiej fargi zdobyć.
Póki co jest na OP z mojej strony duży minus. Reszte niech przemyśli administracja.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Świadek @MarCysia HLTV dodam jak będzie, póki co "nagrywanie"

@edit W moim glosowaniu byly mapy:
dd2 long
dust2_mini
nuke2x2
fy_snow
Edited by Bojan
  • Lubie to 1
  • + rep 1

A więc jak był Mirage to Bojan zrobił głosowanie jak wyszło że zmieniamy mapy to napisałem mu na u@ jaką ja chce napisałem snow, i buzzkill, widziałem że jest long i ktoś pisał na u@ że nie czy coś takiego. Więc zrobiłem vote "zostawiamy longa?" "ta" "nie" i wyszło że nie, to jak widać większość osób nie chciało longa. Napisałem mapy na u@ (małe) był long, snow (ode mnie), i jakaś jeszcze i ludzie wybrali snowa no i zmieniłem mape.

Przecież zawsze znajdzie się ktoś komu mapka nie pasuje.Było glosowanie, większość wybrała longa i powinien zostać, a to, że jedna osoba napisała, ze tej mapki nie chce to chyba nie powód zeby robić kolejne vote, tak?

To może ja powinnam zrobic kolejne  glosowanie bo wolalam np. de_paintball. :)

• Lubie to 1
  • + rep 3

Tak i mogę nawet napisać jakie:
"Kto jest większym botem, zielu czy Bojan" było to w formie żartu, bo graliśmy w swoim towarzystwie i raczej nie mają mi tego za złe bo w niczym to nikomu nie przeszkodzilo, niczego nie zmieniło.

Nie dotyczyło to zmiany mapy. 

Nie będę prowadziła dyskusji napisałam co sądze i nie bede spamowac niepotrzebnie, poczekajmy na wypowiedź h@. 

Nie ma co Było vote ? było po kiego grzyba Neymar zrobiłeś nastepne vote  ? Bo pewnie ludzie sie skarżyli ?

Ogarnij sie. Większość cie zna ale nie znaczy że musi tolerować.

Napisałem dlaczego zrobiłem vote, ale też Bojan powinien napisać mi na steam a nie pisze mi na steam ''Papa OP'' a nie skarge pisać o coś takiego i tak graliście w ''swoim towarzystwie'' więc nie wiem o co chodzi.

Nie róbmy spamu, poczekajmy na wypowiedz opiekuna.

Odpisałem Ci to "Papa OP" bylo juz po którejś wiadomości.
"Swoje towarzystwo" chodzi Nam między innymi o Ciebie, o administratorów.
Domyślam się, że Twój administrator jest tylko dla nagród dla topki skoro tak o te fragi walczysz jak o złote buty.
Screen, który mam na steam ostatni niestety, chociaż wolałbym od początku rozmowę : 
http://www8.zippyshare.com/v/CW4pKoBJ/file.html

Bojan ja mam gdzieś tą całą topke jestem w niej tylko dlatego że gram na serwerze 24/7.

A podanie o admina napisałem dlatego że jak gram na serwerze 24/7 to mogę też pomóc innym.

Opanujcie sie do cholery !  

@neymaroff nie masz prawa robic vote pod siebie !

Jeśli zrobil inny admij vote na zmiane i gracze wybrali mape na ktorej chca grac, to Ty nie rob kolejnego bo Ci mapa nie pasuje. Masz admina nie dla siebie, pamietaj o tym ! 

@MarCysia  na przyszłość nie rób vote z takim przesłaniem ! Admin służy w innym celu !

Skoro gracie w swoim towarzystwie to chyba sama wiesz jaki ktos jest i nie potrzeba takich akcji na serwerze. 

Także  uszanuj to i sie stosuj! 

Zamkne aby sie nie zrobil spam i poczekamy na wypowiedz @HeLoN.

• Lubie to 4
By  `oNe ! ,

słodka jesteś jak się denerwujesz

Jak to ugryźć.

@neymaroff Iza Ci wszystko wyjaśniła wyżej.

Na przyszłość dogadujcie się między sobą kto ma to robić, jakie mapy.

Tak samo ze sprawdzaniem graczy. Jak jest nas kilku, to napisać, "ja go sprawdzę" .

W sumie może i to był nasz błąd, bo nie przedstawiliśmy wszystkich mu zasad jakie mamy, ale to dlatego, że wszystkiego nie idzie zapamiętać.

Wszyscy są tu równi, nikt nie ma możliwości podważyć decyzji innego admina.

Sam zobaczysz niebawem. 

Komunikacja moi drodzy, komunikacja. 

• Lubie to 3

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice