Jump to content
Pozytywna

[1.6] Skarga na admina

11 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Pozytywna
Nick admina: 'ReDvEiN ( nie jestem pewna czy dobrze napisałam )
Steam id admina: nie posiadam
Server: Paintball
Mapa:: hell (chyba)
Data i godzina: Około 22
Opisz sytuacje zdarzenie: Dostałam bana za spec na 3 godziny, tak na 3 GODZINY.Teraz pewnie duzo osob pod tym postem poprze to ze siedze duzo na spec,ale również duzo gram drodzy admini gdy was nie ma na serverze :)Ostatnio albo zapominam ze siedze na spec albo siedze bo mam cos na glowie teraz szkola lekcje i te sprawy.. Ale nie o tym mowa 
Siadłam na spec i poszlam obejrzec 10 minutowy moze 15 minutowy film ktory musialam przygotowac. Redvein napisal mi na steam czy zyje i po chwili napisalam ze zyje aczkolwiek za 5 minut wejde bo musze skonczyc ogladanie filmu. Jeśli zajęłam sloty wywal mnie wtedy oglądałabym film nie wiedzac nawet o tym czy siedze na tym spec czy juz dawno dostałam kicka. Czytałam regulamin i albo przeoczyłam albo cos i nie zauwazyłam ale tam nie ma banów za siedzenie na spec i to 3 godzinnych :/  I nie chodzi mi o to,że się żale,że dostałam bana tylko chcialabym jeszcze chwile w sobote pograc  gdy mam wolne i chce trochę rozrywki. Prosiłabym o skrócenie bana o tyle o ile będzie to możliwe :) I wiem,że mogłam wyjść całkiem z cs i wykonać swoje sprawy ale to bylo na szybko i nie przemyślane. Pozdrawiam Pozytywna.
Dowody:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina ' ReDvEiN.
[AMXBans] Pozostalo ci 2 hours , 29 minutes and 40 seconds bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Pozytywna
[AMXBans] Powod : ' spect!!! '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2686565 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 95.156.242.216 '
[AMXBans] ===============================================

Helonku i Isabelka moje ty kochanie, jak będziecie chcieli znać moje zdanie to zapraszam na pw, wyjaśnię co nie co ;) 

A teraz was tylko oznaczę:

@HeLoN

@Isabela.

Nie chcę się rozpisywać...

Ale ostrzegałem Cię kilka razy plus kicki i bany na 5 minut za spect i kulturę...

Masz tu:

1. Wtedy dostałaś kick i bana na 5 minut...

7xdk8u5j224di856g.jpg

78c121u91zhr2qb6g.jpg

2. Teraz!!!

7xdk8u5j224di856g.jpg

Z tego co mi wiadomo a nie wiem czy to prawdziwe sformułowania ale:
Po1. Nawet jak jest full to się kickuje ale nie daje bana na 3h
Po2. Ponoć rozmowy na priv nie mają nic wspolnego z banowaniem za kulture na serverze

23 minut temu, Pozytywna napisał:

Z tego co mi wiadomo a nie wiem czy to prawdziwe sformułowania ale:
Po1. Nawet jak jest full to się kickuje ale nie daje bana na 3h
Po2. Ponoć rozmowy na priv nie mają nic wspolnego z banowaniem za kulture na serverze

1. Poczytaj regulamin

2. Bany za kulturę były przez Twoją kulturę na serwie...

@HeLoN @Isabela.

Dobra ale kurde przesadzasz z tymi banami mogles dac chociaz na 30 minut ;) Sporo moge podac akcji gdzie bany byly niesluszne wobec graczy,ale to juz nie moja sprawa :)

Nie wiem czy dobrze zrobie udzielajac sie pod tym tametem :P

prawie cały dzien byłem na serwerze miałem krotkie przerwy, moge stwierdzic ze pozytywna prawie non stop siedziała na spec :/ redvein tez bardzo czesto dzis wchodzil i upominał i banował na krotkie czasy za tego speca.Moim zdaniem 3h to troche za duzo za takie cos ale nikt nie lubi sie ciagle powtarzac :/

2 minuty temu, junnior napisał:

Nie wiem czy dobrze zrobie udzielajac sie pod tym tametem :P

prawie cały dzien byłem na serwerze miałem krotkie przerwy, moge stwierdzic ze pozytywna prawie non stop siedziała na spec :/ redvein tez bardzo czesto dzis wchodzil i upominał i banował na krotkie czasy za tego speca.Moim zdaniem 3h to troche za duzo za takie cos ale nikt nie lubi sie ciagle powtarzac :/

2 mapki bylo na spec jakos tak bo nawet sam ze mna na spec siedziales i pisales ;p wiec no
A i:
W temacie skargi odpisują/wypowiadają się jedynie osoby które mają bezpośredni związek z daną sytuacją. (nie dotyczy moderatorów / blacklisted / H@ / Właścicieli).

Zamykam bo zaczyna się robić niepotrzebny spam. Czekamy na wypowiedź opiekunów.

Czy ja dobrze widzę, że poszedł ban na 3 godziny za siedzenie na spect? ...

Jeżeli faktycznie afkuje i jest full serwer, to kick, jeżeli nie ma full serwera niech sobie siedzi, nikomu to nie przeszkadza. 

• Lubie to 4

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice