Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP ARENY, JB I Only Pistols Normal   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015
    • zaksiu

NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP:  145.239.236.254:27015 lub można wchodzić przez domenowe: odd2.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • zaksiu

NOWE IP Only Pistols PRO: 145.239.237.164:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP: 145.239.237.164:27015 lub można wchodzić przez domenowe: pistols.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
Randi1337

[cs:go] Kpina

9 posts in this topic

Recommended Posts

Nie będzie to typowa skarga ale opiszę tą sytuację.

Mój nick: Randzi^^ i Randzi v2

Serwer: 1v1

Data: 2017-10-24 godzina od 14;41 (mapa am_valley) do 15;10 około (mapa am_tunnels)

Nick Admina: wydaję mi się że Jacuś jakoś tak

opis sytuacji: więc na obydwóch kontach dostałem perm bana (nie podano powodu w tym że banie w jednym jak i drugim) natomiast domyślam się za co na mapie am_arena podajże skanowałem ludzi o zostałem posądzony w ciągu 5 min o haxy, natomiast na demku wyraźnie widać że moje skany były przemyślane i spowodowane tylko i wyłącznie moimi umiejętnościami dostałem perma, wszedłem na drugie konto by to wyjaśnić wypowiedziałem raptem 4 zdania po czym admin po raz kolejny dał mi perma bez określenia powodu...

Admin nie miał żadnych powodów sądzić że mam haxy jeśli tylko rzetelnie przeanalizował by demka a nie w ciągu 5 min podjął decyzje o permie nie patrząc na ilość godzin komentarzy na profilu itp 

http://93.gotv.pro/srv28400/auto-20171024-1454-am_arena.dem.zip (skany)

http://93.gotv.pro/srv28400/auto-20171024-1507-am_tunnels.dem.zip (próba wyjaśnienia)

mam nadzieję że podałem dobre demka jakby co to poprawię gdyby się nie zgadzało 

Ja sprawdzę demko a admina banującego proszę o głos w tej sprawie
Edit:

drugi ban ma taki powód : Ignoring admins

Edited by CS SSIE JAK ODK

Pytanie moje w jaki sposób zignorowałem Admina ???? Gdy nie dostałem żadnego upomnienia...Poza tym byłem adminem 2 razy na tych serwerach i wiem jak powinien postępować Admin...Upomnienie słowne, mute, kick, ban w przypadku jakiś dyskusji, wyzwisk itp

wszedłeś na aktywnym banie zamiast od razu wypowiedzieć się na forum

Wszedłem na drugim koncie by wyjaśnić to bezpośrednio z adminem jak normalni ludzie niestety admin wolał dać bana zamiast ze mną porozmawiać...Poza tym to wszedłem na drugim koncie nie upoważnia go do dawania z miejsca bana.

By  Pogrom.! ,

Regulamin mówi jasno : Wejście na innym steamie po otrzymaniu bana to również aktywny ban ! http://cskatowice.com/topic/15493-regulamin-serwer%C3%B3w-cskatowice/

@Randi1337

Już cie nie raz obserwowałem bo dziwnie grasz. Niech BL oglądną demko i zobaczymy co powiedzą. Parę dziwnych akcji tam jest.

Podtrzymuje bana. 

Jeżeli admin podejrzewa że ktoś gra nie czysto to go banuje i jest to ostatnia rzecz jaka go interesuje. Nie wszyscy są omnibusami i niektórym ciężko wychwycić cziterów, po to jest BL.  Jeżeli jesteś niewinny to się odwołasz na forum.

Edited by Oszukista

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice