Jump to content
Pogrom

Pogrom - podanie na moderatora

11 posts in this topic

Recommended Posts

Imię: Michał

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:  Jestem w stanie poświęcić od 3 do 4 godzin dziennie (czasami w weekendy od 5 do nawet 7 godzin).

Co chciałbyś zmienić: Nic bym nie zmieniał. Forum jest dobrze zrobione.

W czym chciałbyś pomóc : Chciałbym pomóc aktualnej grupie moderatorów w pilnowaniu porządku oraz w sprawdzaniu screenów. Nie twierdzę, że źle wykonują swoją pracę, czy nie dają rady bo robią to bardzo dobrze. Jednak jak wiadomo dodatkowa para rąk zawsze się może przydać.

Dlaczego akurat ty: Zobaczyłem rekrutację otwartą to pomyślałem dlaczego by nie spróbować zważając na to, że nigdy nie pełniłem tej funkcji. Jestem osobą kulturalną oraz miłą. Potrafię pracować w grupie. Jeżeli czegoś nie potrafię to szybko się uczę. Staram się poświęcać dość sporo czasu na forum. 

Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Jestem z wami od 16 maja 2017r (na serwerach może troszkę dłużej).

Jakie wymagania spełniasz :

• Przynajmniej 100 postów na forum   (+)
  • Wiek 17+ (+)
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy)  (+)
  • Dobry kontakt z społecznością CSK  Uważam, że mam dobry kontakt, lecz to jest do oceny  dla społeczności CSK.
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum  (+)
  • Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci.  (+)
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze (+)
  • Umiejętność moderacji forum   (-) Moderatorem nigdy nie byłem, lecz szybko się uczę :)
  • Umiejętność obsługi AMXBans (+)
  • Umiejętność pracy w grupie  (+)
  • Poprawna polszczyzna  (+)

Okres próbny,Szymon stworzył poradnik specjalnie dla nowych moderatorów,każdemu należy się szansa,wymagania spełnione :)

By  `oNe ! ,

Poradnik jest już nieaktualny ;)

By  P@tRyK ,

Jest aktualny przecież Szymon specjalnie go robił dla nowych modków xD

By  Pogrom ,

Zawsze coś tam pomógł. Jednak bez niego szybko się zorientowałem co gdzie jest i jak z tego skorzystać :D

Wymagania spełniasz, a reszty nauczysz się z czasem. 

Każdemu należy się szansa.. jestem na tak :)

TAAAK

Razem zrobimy porządek na tej dzielnicy :D 

Ogarnięta z niego osoba ;)

Wymagania spełnia, a zawsze musi być ten pierwszy raz. Na tak ;)

Ja też na tak.

Dużo na forum, ogarnięty.

Powodzenia :) 

Wymagania spełniasz,często na forum,spoko gość więc czemu nie dać Ci szansy,TAK.

Z racji, że spełniasz wymagania + nikt nie ma nic przeciwko przyjmuje Twoje podanie.

Każda osoba przyjęta na Moderatora dostaje 2 tygodnie okresu próbnego. Jeśli w ciągu najbliższych dni się sprawdzisz - zachowasz rangę :)

Więcej opowiem na PW :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice