Jump to content
`oNe !

`oNe !

12 posts in this topic

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym złożyć swoją kandydaturę na stanowisko moderatora forum.

Wzór:

Imię: Kamil

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Na forum jestem prawie cały czas dostępny (top3 online na csk).

Co chciałbyś zmienić: Zmieniać nic, bo od tego jest @Ogen Dogen i @Fatal1ty :P Ja bym tutaj tylko sprzątał.

Dlaczego akurat tyMógłbym również Was spytać, dlaczego nie? Znacie mnie, niektórzy nawet osobiście ;) Wiecie już jaki mniej więcej jestem. Wiecie również, że można mi zaufać oraz, że niczego nie odwalę. Ponadto siedzę w domu, nie pracuję (na razie). Głównie to gram (pilnuję serwa), oglądam seriale oraz się uczę.

Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Zaczynając od admina PB, posiadając BL, admina TS oraz opiekuna serwera.

Jakie wymagania spełniasz: Wszystkie wymagania spełnione.

Wymagania:

• Przynajmniej 100 postów na forum   - spełnione
  • Wiek 17+   - spełnione
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy)   - spełnione
  • Dobry kontakt z społecznością CSK   - mam nadzieję, że tak jest ;) 
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum   - spełnione
  • Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci.   - spełnione
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze   - spełnione
  • Umiejętność moderacji forum   - jak coś to @HeLoN pomoże :P 
  • Umiejętność obsługi AMXBans   - spełnione
  • Umiejętność pracy w grupie   - oczywiście
  • Poprawna polszczyzna   - spełnione (info niżej)

Pewnie zastanawiacie się, o co może mi chodzić w tym ostatnim podpunkcie wymagania. Jestem dyslektykiem, albo byłem, nie wiem. Od lat robię coraz mniej błędów :P Pewnie nawet żadnego nie znaleźliście w tym jak pisze na forum/pw, przynajmniej mam taką nadzieję :D Tak czy siak, błędów już nie robię, ale jak coś mi się zdarzy, to trudno, jesteśmy tylko ludźmi.

Nie będę się bawić w kolorowanie wypowiedzi, ani w ich upiększanie. Ma być czytelnie i przejrzyście ;) 

Proszę o rzetelne ocenienie mojego podania oraz o subiektywną opinię względem mojej kandydatury.

Pozdrawiam

Kamil

By  `oNe ! ,

Mam lepsze pytanie. A co z nim? Rekrutacja free adm ściągnela trochę nowych adminów na server, dzięki czemu mnie trochę obciąża, a Ja zajmę się bardziej organizacją serwera oraz adminów. Zresztą, można mi dać okres próbny i wtedy się zobaczy. Jak nie będę zadowolony ze swojej pracy lub będę mieć mnie j czasu, to zrezygnuje z moderatora :)

Wszystkie  wymagania spełnione  jak najbardziej tak ;) 

Jak dla mnie na Tak. Wygadany, ciekawy świata, aktywny :D

Spełnia wymagania ;)
++

• Speszony 1

Chlopak zna sie na rzeczy.. warto dac szanse.

Wymagania spelniasz, wiec jestem na duze Taaak :)

Na tak. Ogarnięty, często na forum, spełnia wymagania. Właśnie tacy ludzie są potrzebni na to stanowisko ;)

Jeśli dasz rade zajmować się serwerem, ts'em i forum to na tak

Na TAK,spoko gość,często na forum ma OP więc moda też ogarnie.Wymagania spełnione więc tak,powodzenia :D

Wymagania spełniasz i nikt nie ma do Twojej osoby żadnych uwag.

W takim razie przyjmuje Cię na okres próbny.

Pamiętaj, że każde obniżenie się serwera 4maps w statystykach będzie skutkowało zdjęciem rangi ponieważ nie ukrywam, że głównym priorytetem są serwery.

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice