Jump to content
Sign in to follow this  
L(P)W

[cs:go] L(P)W - Prośba o ub

4 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: English Bulldog
Nick admina/gracza: Co złego to nie my
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:0:178537212 moje steam ajdi
Serwer: jb
Mapa: cloudfix czy jakoś tak
Data i godzina: Chyba 16.30
Opisz sytuację/zdarzenie: Byłem w CT . Pewien admin pozornie nazywany ReTo (WacToJa lepszy ale o zgapianiu ksywki nie decyduje ja) . Postanowiłem że skoro byłem napalonym Bulldogiem to porwe kogoś kajdankami . Na początu porwałem gracza o nicku Mati ale jak się okazało że naśle na mnie 18 letnie koleżanki to się zdygałem . Chciałem go odkajdankować ale Admin Reto stwierdził że mnie wykopie z serwa . Wbiłem oburzony na serwa ale Raper nie chciał gadać więc wbiłem do ct . Zauważyłem że w TT jest dziewczyna "Amu" . Że jestem Bi-seksualnym Buldoczkiem nie pogardziłem i porwałem kajdankami . Raper stwierdził że pobawi się w Pana Donalda Tuska i  ograniczy wolność słowa. Wykopał mnie a potem zbanował..... Uważam że nie robiłem nic złego . Pieski przecież lubią Suczki z cieczką więc ban bezpodstawny.... A Retowi proszę wlepić lewatywę albo ostrzeżenie

Dowody: Niestety brak bo tłuste buldoczkowe łapki nie umią obsługiwać klawiatury .

• Lubie to 1
  • Haha 1
By  P@tRyK ,

Nie myl działów,jeśli piszesz prośbę o ub to pisz ją w odpowiednim dziale,jeśli skargę to analogicznie również.

Bawiłeś sie kajdankami, robisz sobie jaja, więc sam sobie odpowiedz co sądze o twojej skardze.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice