Sign in to follow this  
L(P)W

[cs:go]
L(P)W - Prośba o ub

4 posts in this topic

Twój nick: English Bulldog
Nick admina/gracza: Co złego to nie my
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:0:178537212 moje steam ajdi
Serwer: jb
Mapa: cloudfix czy jakoś tak
Data i godzina: Chyba 16.30
Opisz sytuację/zdarzenie: Byłem w CT . Pewien admin pozornie nazywany ReTo (WacToJa lepszy ale o zgapianiu ksywki nie decyduje ja) . Postanowiłem że skoro byłem napalonym Bulldogiem to porwe kogoś kajdankami . Na początu porwałem gracza o nicku Mati ale jak się okazało że naśle na mnie 18 letnie koleżanki to się zdygałem . Chciałem go odkajdankować ale Admin Reto stwierdził że mnie wykopie z serwa . Wbiłem oburzony na serwa ale Raper nie chciał gadać więc wbiłem do ct . Zauważyłem że w TT jest dziewczyna "Amu" . Że jestem Bi-seksualnym Buldoczkiem nie pogardziłem i porwałem kajdankami . Raper stwierdził że pobawi się w Pana Donalda Tuska i  ograniczy wolność słowa. Wykopał mnie a potem zbanował..... Uważam że nie robiłem nic złego . Pieski przecież lubią Suczki z cieczką więc ban bezpodstawny.... A Retowi proszę wlepić lewatywę albo ostrzeżenie

Dowody: Niestety brak bo tłuste buldoczkowe łapki nie umią obsługiwać klawiatury .

• Lubie to 1
  • Haha 1

Przez  P@tRyK ,

Nie myl działów,jeśli piszesz prośbę o ub to pisz ją w odpowiednim dziale,jeśli skargę to analogicznie również.

Sam nie wiem czy mam się smiać czy płakać dostaleś najpierw kicka (Ostrzeżenie)  ale nic sie to nie nauczyło zrobiłeś to drugi raz to ban

Bawiłeś sie kajdankami, robisz sobie jaja, więc sam sobie odpowiedz co sądze o twojej skardze.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice