Jump to content
Sign in to follow this  
BAxY

[cs:go] Skarga na admina Sahhy i prośba o ogarnięcie tego Pana

13 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: BAxY
Nick admina/gracza:Sahhy
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:1:156410783
Serwer: am arena
Mapa: am_2towers
Data i godzina: 09/10/2017 godzina 16.44
Opisz sytuację/zdarzenie: Witam,
Proszę o zwrócenie uwagi bądź zdegradowanie admina "Sahhy" za wysyłanie linków na team_say z nieznanymi stronami, śmiem twierdzić iż owa strona zawiera cheaty,
nie jestem pewny ponieważ nie wchodziłem na tą stronę gdyż może ona zawierać pliki trojan dzięki czemu admin Sahhy mógłby mieć dostęp do naszych plików.

PS. Na innych serverach czy to FFA czy to AIM czy to AWP czy to AM za wysyłanie stron z nieznanymi nam zawartościami autamatycznie admini dawali bany (perma).
Nie wiem jak jest na tym servie jeżeli można wysyłać takie rzeczy to proszę o zamkniecie tematu. Oczywiście wierze w to że wkoncu sie doigra. 

Pozdrawiam,
BAxY
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

fc3562d490e3ad741800d9abbf86f721_orig.jp

• + rep 1

Ps. Proszę jeszcze wziąć pod uwagę to iż jeżeli owa strona zawiera jakieś pliki, programy dzieki którym można cheatować to tylko pogratulować temu Panu za rozsyłanie tego dziadostwa. Dobrze wiemy, że 

na servie jest mnóstwo dzieci które wejdą i bedą latać odpaleni po servach... masakra.

Na mmach wraz z kolegami trollujemy,mam zbindowane to na klawisz "i" ,był to missclick przez co się to wysłało. Sama strona chyba ma cheaty,ale jest to zwykły fake. Po co miałbym reklamować stronę z cheatami gdzie :

a)niemam z tego korzyści. 

b)jestem adminem.

Widzę że szukasz w stosie siana niewiadomo czego..

• Lubie to 1

To był troll tak ?
Nic dodać nic ująć. Mam nadzieję, że admin zdegraduje tego Pana gdyż potwierdził że owa strona ma cheaty i je reklamuje na servie gdzie było pełno graczy. Dosłownie chwile temu rozmawiałem z adminem am i pytałem się czy są jakieś konsekwencje za wysyłanie takich stron. Oświadczył tak ban perm :)

Pozdrawiam,
BAxY

• Lubie to 1

Teraz, `ЯЕďvΞιΝ napisał:

wz5bh71c110v7h96g.jpg

xD

Kolego przeczytaj regulamin. Nie możesz wypowiadać się w sprawie która Cię nie dotyczy. Proszę o warna dla tego Pana.

3 minuty temu, Sahyy napisał:

https://i.imgur.com/PjElMvP.png << dowód ze taka strona nie istnieje.

Czy ta strona istnieje czy nie, to jest nie ważne. Wysyłasz linki gdzie jest to zabronione na 99% servach i są za to dawane bany permy, ten 1 % zostawiam dla tego serva bo nie wiem jak jest.

Pozdrawiam,
BAxY

• + rep 1

Zamykam w celu uniknięcia spamu plus po warnie za bez sensowne posty oraz brak umięjętności używania opcji EDYTUJ dla dwóch panów.

Proszę opiekunów lub @zaksiu o załatwienie sprawy.

Pozdrawiam

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

@Sahyy

Pierwsze ostrzeżenie. Nie bawimy się w tego typu rzeczy. Szczególnie mam uczulenie na haxy i strony z nimi związane, nawet jeżeli to jest żart. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice