`oNe !

Mapy 3maps, a moze 4maps?

23 posts in this topic

Witam,

Tak, to znowu temat dotyczący map... 

Serwer się rozwija, pobił już swoje rekordy GT i nie zwalnia, ale... no właśnie jest ale.

Spora część graczy, skarży się, na fakt, iż są grane 3 mapy w kółko i się nudzą.

FFA z 3maps robić nie będziemy.

Chciałbym zrobić 4maps

Już kiedyś poruszałem ten temat z dziewczynami, były i pewnie dalej są do tego sceptycznie nastawione.

Dużo nowych graczy, wchodząc do Nas na serwer pierwszy raz, pisało od razu /menu, gdyż na większości serwerów gdzie są skiny są i menu.

Wyszedłem tym graczom naprzeciw i stworzyłem menu. Może nie jest ono najlepsze, ale powoli będę je ulepszać, tak, że ta komenda, to menu pomoże nowym graczom na serwerze.

Gracze, admini piszą o nową mapę. W tym przypadku też chciałbym wyjść im naprzeciw.

Pojawiły się propozycje 2 map.

1. nuke

2. tuscan

Sporo ludzi grających na 3maps, jest za nuke, ale są też tacy co chcą tuscana.

Niektórzy by wywalili inferno albo mirage, mi ogólnie ten pomysł się średnio podoba bo obie są grywalne...

Tak więc... proszę wszystkich zainteresowanych o wypowiedzenie się w tym temacie co myślicie o zrobieniu z 3maps --> 4maps (można na probe chociażby), oraz jaką mapę chcielibyście dodać jako 4.

Zaczynajmy! :D 

Pozdrawiam

`oNe !

Jeżeli zmieniać to dodać nuke. Tuscana nie chce

Przez  `oNe ! ,

Głównie to chodzi o to co gracze chcą a nie co my chcemy.

Jestem też tego samego zdania co post wyżej więc lepszy będzie lepszy de_nuke. A może nazwać serwer ESL Maps i zmienić wygląd postaci jak z esl

a ja myślę na początek dać  cos malego by zobaczycz czy bedzie to sie rozwijac....nie odzywalem sie i nie wtracalem w 3 maps ale mysle by to zrobic na zasadzie aim awp lub aim map...male szybkie ale fajne rundyXD tak na poczatek a pozniej rozwinac na dd2,nuke,inferno,aztec:)

Przez  Ogen Dogen ,

to tak nie działa jak napisałeś

Przez  `oNe ! ,

Ogen dobrze napisal. Musiałby być caly serw tylko male mapy aim/awp, tak to nie przejdzie

Ogólnie jestem za wprowadzenie na próbę 4 mapy (nuke). 

Jednakże co wy na to aby zrobić jej rotacje? Np. Co miesiąc/dwa zmieniać 4 mapę pomiędzy pozostałe? (widziałem coś takiego na kilku serwerach)  Byłaby robiona ankieta z kilka dni wcześniej na forum w której byłoby kilka map do wyboru i gracze by głosowali. Wtedy może i 3 mapy byłyby stałe ale za to 1 mapa by się zmieniała co miesiac/dwa czyli brak rutyny. 

• + rep 1

Przez  `oNe ! ,

Ogólnie pomysł spoko

To był mój pomysł,dodać nuke obowiązkowo 4Maps grałem na takim już i było zacnie.One ciesze się,że tak od razu reagujesz na to co ci napisze hahahah :D

Pomimo że jestem nowy i tak na prawdę jeszcze nie wszyscy mnie znają, lecz jestem adminem na " 3maps " pozwolę sobie wyrazić moje zdanie na ten temat.

Po pierwsze DD2: moim zadaniem mapa obowiązkowa przyciąga graczy i ich utrzymuje, więcej nie będę pisał.

Po drugie INFERNO: mapa jak najbardziej ok, lecz jest jedno ale, mianowicie nie wiem czy ktoś jeszcze tak uważa ale każda sieć jak ma taki serwer to robi obyte DD2/INF/NUKE. To już trochę monotonne i nie wiem czy przyciągnie nowych graczy, wydaje mi się że lepiej zrobić coś " WOW " coś nowego, co nie jest obyte na każdej sieci serwerów. Wtedy będzie więcej osób i więcej się utrzyma.

No i w końcu po trzecie MIRAGE: myślę że każdy już zna moje zdanie na temat tej mapy, jak dla mnie mapa beznadziejna. Lepszą mapą na pewno jest NUKE. Lecz jak wspomniałem wyżej to jest obyte. Jest dostępnych wiele map, więcz czemu nie " 4maps" DD2/INF/NK/i np KABUL, TUSCAN, ASSALUT, itp?!

Odnośnie zrobienia servera ESL jestem za, wywalić zbędne pluginy itp i będzie na prawdę fajnie i wiele ludzi się zejdzie. Każdy obecnie stawia na ułatwienie gry potencjalnym player-ą no ok ...

ale dlaczego nie możemy być inni i podnieść poprzeczkę gry ? Takie jest właśnie moje zdanie i czekam na HEJT :D

Tak więc P0zdr0 6oo ;) Miłego Fragowania ! ;)

Edited by PinInFarinA ®™

Przez  P@tRyK ,

Każde urozmaicenie gry jest dobre podobno ;)

Przez  Ogen Dogen ,

rozwinięcie takiego oporowego serwera dzisiaj byłoby cholernie trudne, większość graczy co przychodzi z reklamy ledwo się rusza, a gracze steam już mają swoje serwery (np. teamplay'e albo inne mieszane jak nasz dd2)

Oczywiście że dodajemy 4 mapę! byłbym tez za tą ankietą żeby wybierać czwartą mapę tak jak to juz zostało zaproponowane,głosuje na NUKE. Tak od siebie dodam że jak ja bym tu miał 51% udziałow to bym wgrał NUKE ale w wersji css_nuke ale to takie tylko moje poglądy.Podliczcie głosy i wgrajcie 4 mape.

Lepiej robić rotacje map np. co miesiąc wymieniać jedną, ale zostawić 3maps ;)

Nuke zostało włączone.

Next Map: de_nuke

No nic, zobaczymy co z tego wyniknie :D 

Na razie włączyłem nuke, później najwyżej będzie można się bawić w rotacje 4 mapy ;) 

Dziękuję wszystkim za tak liczny odzew w tym temacie :D 

// Temat proszę zostawić otwarty, gdyby ktoś jeszcze chciał wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Mimo,że tam nie gram tyle co na pb to czasem wejde i lepiej byłoby mi zastac tuscan'a ;D
Nuke to totalny badziew ;v
Pozdrawiam xDDdd