Lodomir

Zmiana pluginu MYJAILBREAK

7 posts in this topic

Także znowu wychodzę do was (Głównie do Ciebie @zaksiu) Aby zmienić plugin MYJAILBREAK. Chodzi mi głównie o wyrzucanie broni przez CT. Powód: Denerwuje to podczas KillDay oraz znacząco utrudnia bunt TT. Jak to zrobić zapytacie? Lodomiś znalazł sposób: Wystarczy w plikach serwera, w pluginach zmienić ConVar Myjailbreak - Trzeba wyszukać te linjiki, Zmienić sm_warden_disarm_mode "0" (Takie są moje przypuszczenia :D), oraz sm_warden_disarm_drop "0". Przemyślcie to i dajcie znać! Pozdrawiam

// 1 - Only warden can disarm, 2 - warden & deputy can disarm, 3 - All CT can disarm, 4 - Everyone can disarm (CT & T)
// -
// Default: "1"
// Minimum: "1.000000"
// Maximum: "3.000000"
sm_warden_disarm_mode "1"

// 1 - weapon will drop, 2 - weapon  disapear
// -
// Default: "1"
// Minimum: "1.000000"
// Maximum: "2.000000"
sm_warden_disarm_drop "1"

Jak napisał kolega wyżej, zazwyczaj gdy wyrzuci broń jest dentka. Gdy grałem (nadal gram xd) na serwerze i widnieje taka sytuacja,zazwyczaj są oburzenia i spiny. Jeśli to prawda co napisał Lodomir,będzie to na +. Zawsze fajnie że ktoś się angażuje. Więc także proszę aby to zmienić. 

Pomysł jest dobry ale w zamian za to powinno być coś dodane żeby ct nie straciło na tym.

Było to kiedyś i tak jak kiedyś odrzucam pomysł.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice