Lodomir

Podanie Lodomira

17 posts in this topic

1. Twoje Imię: Nikodem

2. Ile czasu spędzasz na grafikę?: Zależy od trudności ale tak to: Grafika średnio 30 minut, Animacje śr. 1h

3. Minimum 5 przykładowych prac: https://lodomireq.imgur.com/all/ (Dotychczasowe Portfolio :v)

4. Jakiego programu graficznego używasz?: Grafiki: Photoshop CC 2017, Animacje: Adobe After Effects CS6

@edit Nie wiem do końca czy przez ten ^^^ link widzicie to co powinniście widzieć, więc wrzucam jeszcze jeden dla pewności :v https://imgur.com/a/RfEqB

Jestem jak najbardziej na tak. Robi fajne grafiki, sam mam grafike zrobioną przez niego na steam.

Edited by STANLEY

Pierwsza oficjalna prośba xD

Do mojego aktualnego awataru możesz dodać ogniste tło?

/Żart :)

Pierwszy link działa, lecz nie wiele jest tam prac po których można cokolwiek oceniać.

W drugim linku nic się nie wyświetla (przynajmniej ja tak mam)

Ogólnie każdy zasługuje na swoją szansę i jak widać taką otrzymasz.

Jestem również na TAK <3

Przyjmuje na okres próbny. Jeśli przez najbliższy czas będziesz aktywnie działał na rzecz sieci w dziale zleceń przyznamy Ci rangę na stałe :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice