9 posts in this topic

Twój nick:SETOOOOOOOOOOO
Nick admina/gracza:Sennyk
Steam_id admina:STEAM_0:0:152360738
Gracza: STEAM_0:1:116672638
Serwer:retake normal
Mapa:overpass
Data i godzina:03.10.2017 14:20
Opisz sytuację/zdarzenie:gdy wulgarnie odniosłem sie do niego ten zamiast dac kick ze nie wolno tak sie odzywac daje bana na 7 dni trochę nie odpowiednie zachowanie nawet regulaminu nie przeczytał , daje info na wh które ma podczas gdy umrze.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV).

Fakt,ban na 7 dni za obraze to troche słaba opcja,jest magiczna komenda !mute,proponuje unbana w dniu dzisiejszym bo gracz już troche "poczuł" swoją kare skoro pisze skarge.

Raz sie tak do mnie odezwales? Caly czas do mnie pisales w taki sposob a ja to ignorowalem bo myslalem ze jestes ogarniety i nie bedziesz wyzywal.. Notorycznie mnie wyzywales i mam swiadkow na to wiec okej.. Niech ci bedzie ten unban ale nastepnym razem nie bede ignorowal.

Gościu ty serio nie masz poczucia humoru! Kubix jest chociaż spoko ma podejście do zartow z dystansem a ty na serio ! .........

Gościu ja nie wyzywam jak mnie zabijasz a ty ciagle i notorycznie obrazasz mnie i nie tylko mnie. Weź nie zachowuj sie jak typowe dziecko z podstawówki bo wiem ze masz troche wiecej lat.

• + rep 2

A kto mi wywalał ciągle jak jeszcze ty miałes admina? No wiec nie znasz regulaminu serwera a piszesz skarge.

Proszę opiekunów o wypowiedzenie się w sprawie,zamykam w celu uniknięcia dalszego spamu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice