Adek :D

Propozycje

5 posts in this topic

Witam przyszedłem dziś z dwoma zmianami które mogły by być na plus jak były by wcielone na serwer :

1. Dać do regulaminu punkt w którym będzie napisane że jeśli dajesz bana permanentnego lub bana na 7 dni to konieczne musiał by być podany powód (oczywiście konkretny) za co ten gracz dostał bana permanentnego lub tego na 7 dni. (Tyczy się to bardziej serwerów CS:GO)

2. To żeby w jakiś sposób opiekunowie mieli możliwość zamykania rekrutacji lub któryś z opiekunów napisze do administracji wyżej by mógł  zamknąć rekrutacje na dany serwer.

Myślę że sprawa zostanie jakoś rozpatrzona i te punkty będą wprowadzone na serwer. :D

Edited by Adek :D
  • + rep 1

1. @zaksiu  Wypowie się co do tej sprawy :)

2.Rekrutacja na adminów jest ogólna na wszystkie serwery Go ze względu na to,że ciągle jest ich za mało i to raczej nie jest dobry pomysł.

1.Szanuje

2.Od otwierania i zamykania rekrutacji jest właściciel cs:go (czyt.zaksiu),opiekun akceptuje i odrzuca podania,więc niewidze sensu,aby opiekun miał takie przywileje. Sama nazwa wskazuje,opiekun-opiekuje się ,a nie otwiera i zamyka. 

1. To jest chyba oczywiste, że trzeba dawać konkretne powody banów.

2. Rekrutacja jest cały czas ON na wszystkie serwery i tego nie mam zamiaru zmieniać i bawić się w jakieś zamykanie.

• + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice