STANLEY

Duży błąd i nadchodzące problemy

19 posts in this topic

@zaksiu @Co Złego To Nie My

Witam, nie jest to skarga dlatego pisze to tutaj. Mianowicie ostatniego czasu pewien gracz Co złego to nie my dostał opiekuna. W czym jest problem ? W tym że nie spełnia on wymagań na opiekuna (głównie chodzi o wiek). Dodatkowo Zaks sam pisał te wymagania a sie do nich nie stosuje. Rozmawiałem z tobą zaks i powiedziałeś mi że nie dasz mu opiekuna jeśli jestem na nie, pisałem ci czemu. I teraz o co mi konkretnie chodzi. Chciałbym powiedzieć że jeśli ty zaksiu nie stosujesz sie do wymagań to opiekunowie serwerów zaczną przyjmować do administracji dzieci tłumacząc sie ,,No ale przecież zaks też przyjął gościa na opiekuna, który nie ma 17lat''. Już do mnie samego dużo osób pisało co sie odpierdala itd. A i reto nie obraź sie ale jeśli do mnie piszesz grzecznie a do innych piszesz o mnie niestosownie to ty jesteś nieźle.... i w tym momencie sam sobie dopowiedz. Czekam na odzew ludzi którym też to sie nie podoba. Tutaj macie niezbędne ss, w razie co mam też ciekawy film jeśli ktoś ma wątpliwości. Tyle z mojej strony, i mam nadzieje że zaksiu coś z tym zrobisz. 

------> SS <------ = klikacie prawym i otwórz link w nowej karcie ;)

Edited by surykat
  • Lubie to 1
  • + rep 3

wymagania są po to aby ich przestrzegać popieram @surykat  u wielu graczy może wywołać to oburzenie i zaczną oni naginać zasady serwera.

• + rep 1

Jedyne do czego ja sie mogę przyczepić to napewno WYMAGANIA. Bo jednak osoba pisząca te wymagania powinna się do nich stosować a jak widać jest tam napisane WIEK 17+ a z tego co wiem Co złego to nie my ma chyba 15. No i podzielam zdanie Stanleya, będzie tak, że "No ale dlaczego nie moge go dać na admina, to co że nie spełnia wymagań ja dostałem opiekuna." Ehhh.... I żeby teraz nikt nie miał bólu dupy, ze stanleyem dogaduje się bardzo dobrze, ale nie to wpływa na mój odzew. Poprostu jeżeli osoba poniżej WEKU 17 JAKIE SĄ WYMAGANIA dostaje opiekuna to może ja też powinienem huh?

Wymagania akurat na tym serwerze są słabo przestrzegane, skutkiem jest sytuacja, która aktualnie panuje na jailu. Dwóch na trzech opiekunów totalnie się nie nadaje i nie spełnia wymagań.
Jako były opiekun wiem jak wygląda sytuacja na serwerze i pozwolę to sobie lekko streścić:
- Grupa osób zmawia się na admina/opiekuna ( tak jak miało to miejsce nawet na mnie w przeszłości )
- Opiekun/admin mimo uargumentowanej obrony, tak naprawdę nie ważne co zrobi nie ma to znaczenia
- Zgadany opiekun, zazwyczaj kumpel osoby piszącej skargę przyjmuje to.
 @!NEZY zarówno jak nowo przyjęty opiekun @Co Złego To Nie My nie nadają się, ale ciężko jest odosobnionemu opiekunowi walczyć z kimś zagadanym z serwerem.
Od dłuższego czasu @!NEZY jedyne co robi to zgaduje się z adminami i przyjmuje każdą skargę, pozbywając się konkurencji związanej z innymi opiekunami.

Jestem zarówno za pozbyciem się nowego opiekuna jak i Nezego, dla dobra serwera. Wszyscy wiemy jak trzyma się serwer i jakie osoby potrzebne są do poprawy jego sytuacji.
@zaksiu Zdarza ci się przyjmować ludzi bez pytania o zdanie, nie mówię tu tylko o jailu ale także o innych serwerach csgo. Wszystkie decyzje dotyczące przyjmowania ludzi na stanowiska zarówno adminów jak i opiekunów powinny podejmować aktualni opiekunowie, a przy odpowiedniej liczbie adminów opiekun powinien być w stanie zamknąć rekrutacje. 

Uważam, że @zaksiu masz lekko za dużo na głowie i ja to rozumiem, dlatego powinieneś przekazać dużą ilość zadań opiekunom.

Dodam tylko że nie odpowiadam za wulgarne bądź humorystyczne komentarzy użytkowników.

Jak dla mnie to nie zawsze starszy oznacza lepszy. Od kiedy jestem na sieci (już ponad rok) byli admini bez wymaganego wieku,ale co z tego jak ich zachowanie było często lepsze od tych starszych adminów.

Zaksiu ma prawo do przyjmowania ludzi którzy nie spełniają pewnych "wymagań" jeżeli wie że taka osoba poradzi sobie z daną rangą.

Jeżeli @Co Złego To Nie My się nie sprawdzi w tej roli to go zwolnicie z stanowiska.

Co do screena rozmowy z @zaksiu jest to dla mnie głupie, Słowa przeciw słowu o danej osobie. Zwłaszcza że nezy jest dłużej opiekunem na sieci i lepiej zna graczy.

• Dzięki 1

@Saddy Ja nie powinienem mieć opiekuna?
Na serwerze gdzie średnia wieku to 13 lat 16/15 letni opiekun to nie jest żaden minus, prędzej on sie dogada z młodszymi. Dam na przykład znanego każdemu Baksia wrócił po przerwie(ty jeszcze nie grałes, ale stanley pewnie pamięta) i nie znalazł wpólego jezyka z osobami na serwerze. Jak już dużo raz o tym mówiłem gram na tym serwerze naprawde długo bo juz prawie dwa lata i jakos gdy dostałem admina a pozniej opiekuna nie byłem szanowany i lubiany przez wszytskich ale nie było na mnie żadnej skargi(ta ostatnia sie nie liczyxD, bo to bzdury były), a że ty @Saddy i twoi pupile mnie nie lubicie to nic z tym nie zrobie. Jeśli @zaksiu masz powód zeby mnie wywalic to wywal. +to nie jest tak że ustalam ze przyjme odrzuce skarge zawsze uzgadnia to z innym opiekunem i osobami opisnymi w skardze. @Co Złego To Nie My mimo ze nie spełna wymagan to na opiekuna nadaje sie baedziej niż saddy, nie ma swojej własne grupki którą broni a na serwerze jest praktycznie cały czas, i czesto jak widzi ze jakiś admin cos robi zle pisze do mnie lub pisał do ciebie

• + rep 1

Tutaj cytując @!NEZY Saddy ma swoje "pupilki" które robią co chce. Już były takie akcje ze były skargi potwierdziane przez osoby które się kumplują z saddy'm. to jest akurat prawda.

I napewno nezy nadaje się najbardziej na opiekuna z osób które go mają. Sam dostał odemnie admina jak jeszcze miałem opiekuna i był najbardziej ogarniętym adminem ze wszystkich.

@!NEZY Nie oznaczaj mnie, gdy opisujesz siebie. Od początku bycia opiekunem trzymasz się w grupce z graczami i jedyny powód, dla którego to na ciebie nie ma skarg i każdy cię "szanuje" jest taki, że jesteś przekupny i przyjmujesz wszystkie bezsensowne skargi. Wymagania są po to, żeby ich przestrzegać. Dlaczego w szkołach uczą dorośli? Przecież, gdyby w podstawówce uczyli gimnazjaliści to mieli by dobry kontakt z uczniami i byłoby lepiej prawda?
Wiek oznacza dojrzałość i odpowiedzialność, czego zarówno tobie, jak i wcześniej Novie, jak i Retowi brakuje. Przykłady nieodpowiedzialności? Proszę bardzo
- Bawienie się na serwerze, denerwowanie graczy, wyzywanie się i groźby banem

- Wywyższanie się ponad graczy i nadużywanie komend adminów (zarówno ty i kiedyś Nova)
- Przyjmowanie adminów, bo się z nimi ugadałeś albo im obiecałeś ( ekhem, pozdrawiam Prizmo )
Nie nadajesz się, nie uczysz się na błędach, jesteś wygadanym i niedojrzałym dzieckiem i jeszcze pysznienie się tym, że na ciebie nie ma skarg. Smutek i żałość.

Już te wyliczanki sobie dokończycie na Steam ;)

Jak przyjdzie zaksiu to Wam powie co i jak.

/c

Prosiłem jakiś czas temu o sprawdzenie map żeby mi powiedzieć jakie wyrzucić nie zrobiliście w tej sprawie nic chodzi mi opiekunów jb. Sam musiałem stracić 3h żeby to zrobić. Co złego to nie my chociaż stara się pomagać to zauważyłem i dlatego dostał szanse bo jako jedyny się stara dla dobra serwera. Zacznijcie coś robić a nie pisać głupie tematy. Bo świecić rangą każdy potrafi.

• Dzięki 1
  • + rep 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice