Skocz do zawartości

    Zamknięty F BOX


    Fatal1ty
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cześć, od jakiegoś czasu działam w środowisku modderów, którzy zajmują się wszelkimi modyfikacjami wizualnymi a także wydajnościowymi sprzętu komputerowego Z racji iż jestem dopiero początkującym

    mod2.png

     

    Cześć, od jakiegoś czasu działam w środowisku modderów, którzy zajmują się wszelkimi modyfikacjami wizualnymi a także wydajnościowymi sprzętu komputerowego ;)

    Z racji iż jestem dopiero początkującym modderem oraz nie mam możliwości siedzenia po 12h dziennie w sieci i sprawdzać wszelkich informacji dotyczących nowości a także śledzenia opłacalności modyfikacji/podzespołów etc - większość swoich przedsięwzięć konsultuje z użytkownikami portalu benchmark.pl

    W większości tematów na forum benchmark.pl zawsze znajdzie się ktoś kto udzieli fachowej rady czy zaoferuje swoją pomoc ;)

     

    Z racji, że otworzyłem tam ostatnio "małego" workloga, którego planuje jeszcze mocno rozwinąć nie będę się tutaj mocno o nim rozpisywać.

    Cały projekt opiera się o modyfikację nowej obudowy Holenderskiego producenta - Phanteks / model: Enthoo Pro M z szkłem hartowanym wraz z nowymi podzespołami, autorskim chłodzeniem wodnym a także innymi wodotryskami :D

    Budżet projektu planowany jest na 15tys złotych.

    Wszystkich zainteresowanych tym małym projektem zapraszam tutaj - http://forum.benchmark.pl/topic/250503-f-box/#entry2411311

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!