Ewusia

Propozycja Meczu

17 posts in this topic

Witam. Chciałabym zaproponować Wam taki meczyk 4Fun Kobiety vs. Mężczyźni i opisać mniej więcej jak owy turniej wygląda a wiec tak:

Turniej zazwyczaj zaczyna się w weekend sobota wieczór bądź niedziela gdzieś o godzinie załóżmy 17 by się rozpoczął, na forum powstaje post z zapisami rozegrane są 3 mapy z kilku wybranych przez Was ,zgłasza się tam 5 kobiet i 15 mężczyzn, skład kobiet zostaje bez zmian natomiast mężczyźni zmieniają się co mapę a dlaczego tak? Chciałabym a by jak największe grono miało odwagę stawić nam czoło ^^ . Meczyk zostałby rozegrany na ChallengeMe , więc tam trzeba by było się zarejestrować. Przedstawię Wam poniżej filmik z jednego z takich meczy i czekam na Wasze odpowiedzi .Post dotyczy wszystkich serwerów CSGO 

Edited by Ewusia

Spoko opcja, pisaliśmy wcześniej i całkiem pozytywnie na to zareagowałem. Pytanie czy znajdzie się te 5 dziewczyn ^^

5 minut temu, cajmert napisał:

Spoko opcja, pisaliśmy wcześniej i całkiem pozytywnie na to zareagowałem. Pytanie czy znajdzie się te 5 dziewczyn ^^

Jeżeli nie znajdzie się 5 kobiet z sieci to zaproszę koleżanki do meczu o ile to nie będzie problem lecz wolałabym aby zagrały tutejsze dziewczyny :)

• + rep 1

Przez  HeLoN ,

Zaproś koleżanki na sieć :)

Spoczko pomysł :D 

3 godziny temu, Ewusia napisał:

Jeżeli nie znajdzie się 5 kobiet z sieci to zaproszę koleżanki do meczu o ile to nie będzie problem lecz wolałabym aby zagrały tutejsze dziewczyny :)

No spoko, to masz już jedną czyli mnie hahahaahah :D 

• + rep 1

Przez  MarcineK.' ,

To ja muszę być na tym meczu xD

Całkiem spoko pomysł.

Chętnie wziąłbym udział jako gracz lub mógłbym to streamować gdy przyjdzie moja nowa karta graficzna czyli po 1 października :)

• Dzięki 1

Zapisać się można tu: 

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice