Lodomir

[cs:go]
Skarga na Opiekuna JB

12 posts in this topic

Twój nick: [★★] Lodomir
Nick admina/gracza: 'nezy
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:160787912
Serwer: Jailbreak
Mapa: ba_jail_electric_revamp_f1
Data i godzina: ok. godziny 16
Opisz sytuację/zdarzenie: Nezy mówił poufne moje dane takie jak adres zamieszkania oraz szkoła do której uczęszczam, imie i nazwisko, to tam dobra, gracze mnie znają już dawno,
jednak takie informacje jak mój adres, sądze że podawanie tego nie jest okej. Już nie wspomnę o tym, że podawanie danych osobowych, miejsca zamieszkania itd. bez zgody
może nawet podlegać grzywną :v No a ja nezemu takiej zgody nie dałem...
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): http://75.gotv.pro/srv35361/auto-20170913-154025-ba_jail_electric_revamp_f1.dem.zip
  • + rep 1

@!NEZY Wypowiedz sie, podawanie danych osobowych innej osoby bez jej zgody jest karalne, ale już nie zależy ode mnie. Takie coś na serwerze nie powinno mieć miejsca.

Edited by surykat
  • + rep 1

Ehhh, Kubiak grał, imie jego mówił jak i to gdzie mieszka. Jednak jak podasz miasto to przecież raczej nic sie nie stanie, ale jak ktoś poda dokładny adres zamieszkana to mogą być problemy

Jeśli znają twoje imie i nazwisko, to nie trudno wejść na twój profil fb i sprawdzić jaka szkoła + na Fcebooku masz konto publiczne:d (Ile razy ty mówiłes moje nazwisko nawet w sposób żartobliwy w stylu; e baranie, ale z ciebie baran) Adresem chwaliłeś sie komus innemu ( @Prizmo11 ) który sam powiedział twoją ulice a nie dokładny adres zamieszkania, ja tylko powtórzyłem;)

Edited by !NEZY
  • + rep 1

No właśnie @Sort_U jedyne kiedy podałem komuś adres to na pw i raczej podając na pw nie chciałbym aby trafiło to na serwa nie?

Powiem tylko tyle że jeśli jeszcze raz ktoś będzie podawał dane osobowe gracza chodzi mi głównie o adres ale nie zmienia to faktu że na nazwisko itd. też będe zwracał uwage to będzie to karane kneblem lub mutem. Pamiętajmy że żarty są żartami, ale jeśli ktoś weźmie to do siebie i zgłośi to na policje to żarty sie skończą. Z faktu że nikt nie jest święty skarge odrzuce ale nie myślcie sobie że tak będzie zawsze.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice