SpeeDu`

Cziter PB.

7 postów w tym temacie

Twoj nick:SpeeDu`
Nick podejrzanego:Maagda ;3
IP/Steam ID podejrzanego:STEAM_0:0:1358238 
Serwer:PB
Mapa:train
Data i godzina:dziś koło 12
Link do demka:http://f1.hltv.org.pl/srv34170/HLTV-1708081201-de_train.dem.zip  

3:33-to dziwne nie było słychać odnogi a już szedł +/-

5:50-strzela w respa,skąd info ? +

5:54-spalił na gościu +

6:55-słyszał gościa na lewo okej,spami też na prawo ale skąd info ? +

10:15-skąd info że jest na zamku? +/-

11:20-yyy? prosto na model +

12:24-niby tt strzelało ale ten pewniak,że tam jest +/-

13:20-pięknie pokazał,model podchodzi ten cofka do S +

13:55-dziwne to +/-

14:03-gość kampi ale ten na pewniaka wleciał +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5;53 Nie było słychać +
7;39 Nie widział/słyszał a wie +
7:46 To co wyżej +
11:18 Nie sprawdzi Ski tylko od razu na gniazdo +
13:19 Głośno, nagle shift i ten śmieszny podskok XD +
14:00 Jaki pewien :) +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3;33- słychac kroki na odnodze -
5:50- widac model goscia jak przebiegał kto ma kolorowe modele nie miał problemu go zobaczyc -
6:55- słychac goscia po lewej ale to publik z kazdej strony ogł ktos inny wyjsc ale doswiadczony gracz ma przeczucie gdzie jakies boty moga kampic
10:15- ucieczka przed paka to raz a dwa ze w kazdej chwili gosci mogł wyjsc z 3 roznych miejscówek wiec chował  sie a pozniej go usłyszał +/-
11:20- słychac goscia jak podszkoczył na gniezdzie -
12:24- zaden z TT nie wyszedł z elki wiec przeczucie dawało znak ze tam na 100 ktos kampi -
13:20- spalił w chu xdd +
13:55- widac jak jest na 6 kulki ktore leca w strone bs'a a nastepnie -
14:03- jak zlatywał na mała widac model broni -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3:22 - Pierwszego słyszał, ale skąd info, że od ct jest jeszcze jeden? Być może reakcja +/- 

3:33 - Słychać - 

5:45 - 6:05 - To oglądałem sto razy. Na esce mógł się domyśleć, bo jego padł, jednego na górnym widział jak przebiega, a na kolejnym widać spam. Wcześniej dałbym tu +, lecz po obejrzeniu tego enty raz jest to wstanie wytłumaczyć. (choć ciekawe, że wiedział od razu od tym, że będą od ct na górnym) zauważ, że eske zdjął i na dolny zero reakcji. Tu jak dla mnie ts3 też odegrał rolę. Zauważ, że przed podłożeniem paki spamuje na górny. +/-

6:55 - tu nic nie ma

10:15 - tutaj mógł uciekać przed paką

11:20 - Słyszał z pokoi, że jest przy elce, ale po wyjściu z małej od razu spam na gniazdo (bez wcześniejszego sprawdzenia miejsc na blisko) tu jest ewidentny

12:15 - 12:45 - Tu też ciekawe. Cały czas kontrola modelu na elce, wiedział, że tam wyjdzie mimo, że nie słyszał ani nie widział. Praktycznie brak zwrócenia uwagi na odnoge czy mała. I ten He ...  +/- 

13:20 - Tu nie trzeba komentować + 

13:55 - tu czysto - 

14:00 - Mimo wszystko za pewnie.  Leciał w prost na gościa, model widać dopiero przy samym końcu +/- 

Poproszę jeszczę jedną osobę, aby to obejrzała. Jak na moje ewidentne info z ts3. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3:22 - zwykłe sprawdzenie miejscówek, na tym polega gra, zauważ że nie jest to typowe wyjście na model tylko wejście i sprawdzenie, celownik ustawiony bardziej w stronę respa, gdyż po prostu często tam kampią ludzie
3:33 - słychać kroki... -

5:50 - jakoś 5:48 widać model przebiegającego od respa modelu ct.. poza tym widziałem jeszcze głowę kolesia na łyżwie, zresztą jeżeli ma się te modele eslowe to widać to..
5:54 ta sama akcja

6:55 - normalne, przecież skoro żyje 6 tt i jeden jest z lewej to często ktoś podwaja pozycję i również jest z prawej strony, jak dla mnie normalne "szukanie fraga na publiku"

10:15 - uciekałem przed wybuchającą paką, a w dodatku często się zdarza, że nsy mylą bsy.. dlatego poszedłem w poszukiwaniu fraga na zamek
11:20 - zauważcie, że przy 11:10 w pokojach słyszę kolesia na gnieździe, jest taki typowy dźwięk, jeżeli ktoś skacze na gnieździe lub porusza się po nim i nie używa shifta
12:24 - no tt strzelało, a że to są botki takie publikowe to wiadomo, że tam był
13:20 - spalone +

13:55 - wchodząc na drabinę na szóstce, widzę o czasie 13:48 jak lecą kulki z małej (na lewo od psa), stąd naturalny spam w miejsce, z którego mógł nadejść model
14:03 - przecież widać broń hahah, kto tu widzi plusa jest genialny

co do pale 2k4:
 7:39 - sprawdzanie miejscówek,skoro zabiłem tamtego i wyskoczyłem lekko po czym zauważyłem model ct na gnieździe to w niego strzelałem, proste?

7:46 - normalna akcja ehh
11:18 - wyjaśniłem to już wcześniej
13:39 - wyjaśniłem wcześniej
14:00 - widać model broni

Przecież to publik..

Speedu pisał, bo mu ktoś kazał, trochę na odwal, 2k4 pale nie grał nigdy w paintballa pewnie, a helon.. no helon :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3:22 - Pierwszego słyszał, ale skąd info, że od ct jest jeszcze jeden? Być może reakcja +/- 

3:33 - Słychać - 

5:45 - 6:05 - To oglądałem sto razy. Na esce mógł się domyśleć, bo jego padł, jednego na górnym widział jak przebiega, a na kolejnym widać spam. Wcześniej dałbym tu +, lecz po obejrzeniu tego enty raz jest to wstanie wytłumaczyć. (choć ciekawe, że wiedział od razu od tym, że będą od ct na górnym) zauważ, że eske zdjął i na dolny zero reakcji. Tu jak dla mnie ts3 też odegrał rolę. Zauważ, że przed podłożeniem paki spamuje na górny. +/-

/ tutaj kolorowe modele wyjaśniają wszystko -

6:55 - tu nic nie ma 

10:15 - tutaj mógł uciekać przed paką 

11:20 - tutaj +/- 

12:15 - 12:45 - Tu też ciekawe. Cały czas kontrola modelu na elce, wiedział, że tam wyjdzie mimo, że nie słyszał ani nie widział. Praktycznie brak zwrócenia uwagi na odnoge czy mała. I ten He ...  +/- 

13:20 - Tu nie trzeba komentować + 

13:55 - tu czysto - 

14:00 - Mimo wszystko za pewnie.  Leciał w prost na gościa, model widać dopiero przy samym końcu +/- 

Antyrozpiska jest ważna, żeby osoba mogła się wytłumaczyć. 

Nie popełnia błędów ten co nic nie robi :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice