Sign in to follow this  
Krystian244

CodMod 601

7 posts in this topic

Nick: Krystian244

Imię: Krystian

Twoje oczekiwania wobec nas: Pomoc w amxbans i ze strony technicznej + pomoc w rozwinięciu serwera

Dalsze plany wobec serwera: Jeżeli serwer wypali (a będę robił wszystko by wypalił) to mam zamiar dokupić sloty i inne serwery

Czy spełniasz nasze wymagania ? (T/N): W połowie tak w połowie nie. Spełniam te z gwiazdką 

Hosting serwera: LiveServer (jest to dobry hosting)

Rodzaj modyfikacji: CodMod 601 lvl

IP serwera: 79.133.194.18:28005

Link do GameTracker.com: http://www.gametracker.com/server_info/79.133.194.18:28005/

Kontakt: PW, GG, TS3 

Serwer jest nowy, chciałbym dołączyć do sieci i go rozwinąć. Co do reklamy, dzisiaj jeden z youtuberow ma go zareklamować (mały youtuber) +pracuję nad resztą reklam. Liczę że dacie mi szanse. 

Jak sie nie myle to tutaj przyjmujemy serwery ,ktore sa na hostingu 1s1k albo pukawka teraz nie pamietam ...

Zainwestuj w kozacka reklame i serwer stanie lepiej niz wacek po wiagrze :)

• + rep 1

LiveServer to bardzo dobry hosting, dlatego go wybrałem. Reklamą się jakoś postaram zająć. Najważniejszą rzeczą jest dołączenie do sieci. 

Przyjmujemy tylko serwery na 1s1k, dobrze by też było gdybyś miał domyślny port. Możemy wtedy po negocjować.

Serwer zakupiony jest na LiveServer, a przenieść się chyba nie da. Port mam 28005. Ja na prawdę chcę dołączyć do was. 

Jestem na nie. Jest to świeży serwer, a ja jestem przeciwny przyjmowaniu nie rozkręconych serwerów bo one i tak potem stoją puste + nie masz tego serwera na hostingu 1shot1kill lub pukawka tylko na jakimś noname. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice