Skocz do zawartości

    Zamknięty Roszady na scenie europejskiej [E-SPORT]


    r0gatty
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jak to po Majorze następują zmiany w drużynach. Teraz jest tak samo.   -Na'Vi Z tej organizacji już odeszli seized i Guardian... seized ponoć za tą dwójkę graczy grać będą Ange1 oraz El

    Jak to po Majorze następują zmiany w drużynach. Teraz jest tak samo.

     

    -Na'Vi

    Z tej organizacji już odeszli seized i Guardian... seized ponoć za tą dwójkę graczy grać będą Ange1 oraz Electronic. Zmiana na plus nie wiem...

    Guardian na swoim twitterze powiedział że odkąd w zespole nie ma Zeusa nie potrafi się odnaleść a Edward stwierdził że nie chciał Odejścia Zeusa.

     

    1499533473.0075.jpeg

     

    -Fnatic

    W zespole ma zostać Flusha, JW, Krimz, nie wiadomo co będzie z dennisem.

    Olofmeister prawdo podobnie ma dojść do Faze Clan za allu... dla mnie zmiana na plus.

     

    1500331399.8696.jpeg

     

    -Mousesports

    Po osiągach które zdobywają nie wiem czemu miały by tam nastąpić zmiany... być może jest to spowodowane że nie wyszli z grupy ani na ESL Cologne ani na Majorze.

    do drużny mogą dołączyć

    Mixwell/ChrisJ

    Sunny/denis

    Styko/Lowel

    1500383258.4859.jpeg

     

    Faze Clan

    Po tym jak nie udało się zawodnikom wyjść nawet z grupy na Majorze zmiany są nieuniknione.

     

    I właśnie tu może być najciekawiej. Jak pisałem wyżej dojść do drużny mogą

    -Olofmeister

    -Guardian

    Moim zdaniem tej drużynie przyda się lepszy aimer oraz sniper

     

    1500291209.5994.jpeg

    Penta Sport 

    Po tym jak skład zaczynał od zera i jak wyglądają w tym momencie zmiana ewidentnie na minus.

     

    Z drużny ma odjeść Krystal oraz sunNy i na temat tej drużyny nic więcej nei wiadomo.

     

    1500371671.0301.jpeg

     

    Na szczęście w naszym Virtus.pro nie dochodzi do żadnych zmian. Natomiast w Izako Boars dochodzi do malutkiej zmiany gdzie ze składu odchodzi Stomp, nie wiadomo czemu ale podobno są to sprawy prywatne. Najprawdopodobniej są to największe zmiany w drużynach które nastąpiły do tej pory i najciekawsze. 

      

     

     

     

    (Spodziewam się że tak duże zdjęcia mogą wyglądać mało estetycznie ale nie wiem jak zmniejszyć ich rozmiar)

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!