cajmert

Zbiórka 2017 / dalsze plany rozwoju

5 postów w tym temacie

Jak co roku ponownie wyciągamy rękę i prosimy Was o pomoc.

Celem zbiórki jest: Opłacenie hostingu oraz licencji forum, opłacenie domeny, zakup reklam dla naszych serwerów, zakup nowych dodatków dla serwerów CSGO, inwestycja w inne pomysły, które przyniosą nam dodatkowe zyski.

Cześć, to znowu Ja. Jak co roku prosimy Was o pomoc finansową, ponieważ dzięki Wam istniejemy. Koszt utrzymania roczny wszystkich serwerów, domen, hostingu WWW, itp. przekracza ponad 6000 zł, dlatego takie zbiórki nam pomagają, bo możemy opłacić parę rzeczy. 

Uwierzcie mi na słowo, że jakbym był przy kasie i stać by mnie było na utrzymanie wszystkiego to nie prosiłbym o pomoc i czuję się 

źle, bo nie lubię prosić o pomoc... ale trzeba schować dumę dla dobra sieci.

Zbiórka jest kierowana do osób, które bezinteresownie chcą wspomóc nasz projekt. W zamian zaoferować możemy usługi na naszych serwerach jak i forum + ranga DONATOR

Formy pomocy:

SMS

Jeśli chcesz wspomóc Nas wysyłając SMS proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

PaySafeCard

Jeśli chcesz Nas wspomóc za pomocą PSC to kod proszę wysłać w wiadomości prywatnej.

PayPal

dawidzimert@gmail.com

Przelew

21 1020 1664 0000 3702 0435 9691
Dawid Zimert
ul. 1 Maja 3/3
42-660 Kalety
tytułem: nick - cskatowice

Każda osoba ma prawo do tego, aby przekazać swoje środki na wybrany przez siebie cel. W tym celu proszę o informację w trakcie wysłania pieniążków.

Pomoc jest dobrowolna, nikogo nie zmuszamy.

Bardzo prosimy Was o wsparcie w budowaniu naszej społeczności. Wszystkie pieniążki zostaną przeznaczone na rozwój sieci.

Za każdą pomoc dziękujemy!

Lista donatorów:

@cajmert - 100 zł (nagrody do konkursu).

@Ogen Dogen - 50 zł 

@Versace - SMS 11,07 (cssetti)

@Mała - 100 zł (Only De_Dust2 1.6)

@Natan - 7,38 SMS 

Przez  cajmert ,

Aktualizacja 17.08 - Natan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice