Jump to content

44 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć i czołem.

Otrzymałem informację od @Sw33toLcIa i @pHORY że coś sklejamy w Katowicach. Chciałbym Was osobiście wszystkich zaprosić na spotkanie "integracyjne", które odbędzie się 5 sierpnia br. w Katowicach. Godzina jest do dogadania, ale zapewne standardowo o 16.

Dla osób, które chciałyby spać (mieszkają za górami, za lasami, za morzem czarnym jak i dla tych, co chcą spać). Prosiłbym o kontakt z Michałem - @pHORY. Standardowo na Słowackiego - blisko centrum, koło SuperSama - koszt 30 zł/1 dzień.

Myślę, że będzie sporo osób, jak na każdym innym spotkaniu. W planach:

wspólne rozmowy przy piwku, itp. 

wspólne wyśmiewanie mojej osoby, jak to się najebałem ostatnio i wgl.

wspólne śmieszkowanie z innych

Oznaczać nie będę, bo bym musiał pół forum oznaczyć.

• + rep 2
By  cajmert ,

Co do noclegu to pytać Phorego, bo może się coś zmienić, etc.

By  cajmert ,

Wszystko na bieżąco będzie aktualizowane w tym temacie. Możliwe, że odwiedzimy Rybnik bo jest jakiś festiwal w Kato i ciężko z noclegiem xD

Z Ciebie to ja tak o mogę się śmiać, cały czas :D

Ale nie będzie mnie :/

Kurde pasuje do Was w końcu wpaść, ale już mam urodzinowe plany  na początek sierpnia :(

Jakbyscie byli na Rybniku to dajcie jakos znac na pw albo steam to jak dam rade to wpadne.

Będę ! :D ze względu na mój przyjazd się spotykamy więc macie być bo mam 600 km do pokonania :D 

Prawdopodobnie bedzie to Rybnik, bo naprwde ciezko z noclegiem wtedy w kato. Jeszcze do dogadania jest czy nocleg w hotelu czy u mnie :D

Jak będziecie pewni gdzie to piszcie pw/stream/fb to pogadam z bff i może zrobimy sobie wycieczkę ;)

Jeżeli dojedziecie do Rybnika to wpadnę, niestety Katowice odpadają bo jestem w pracy do 21 ;/ 

O 18.07.2017 o 23:32, Fatal1ty napisał:

Katowice jak najbardziej :)

Rybnik odpada... 

To znajdź nocleg w kato:)

Jak na razie z  @pHORY gadałem i najlepsza opcja był by domek nad jeziorem:) bo z jakimkolwiek hotelem w kato jest duży problem z powodu :OFF Festival Katowice 2017.  Jeśli ma ktoś jakieś propozycje co do noclegu ,piszcie możne coś alternatywnego się wybierze:)

O 18.07.2017 o 17:59, cajmert napisał:

Cześć i czołem.

Otrzymałem informację od @Sw33toLcIa i @pHORY że coś sklejamy w Katowicach. Chciałbym Was osobiście wszystkich zaprosić na spotkanie "integracyjne", które odbędzie się 5 sierpnia br. w Katowicach. Godzina jest do dogadania, ale zapewne standardowo o 16.

Dla osób, które chciałyby spać (mieszkają za górami, za lasami, za morzem czarnym jak i dla tych, co chcą spać). Prosiłbym o kontakt z Michałem - @pHORY. Standardowo na Słowackiego - blisko centrum, koło SuperSama - koszt 30 zł/1 dzień.

Myślę, że będzie sporo osób, jak na każdym innym spotkaniu. W planach:

wspólne rozmowy przy piwku, itp. 

wspólne wyśmiewanie mojej osoby, jak to się najebałem ostatnio i wgl.

wspólne śmieszkowanie z innych

Oznaczać nie będę, bo bym musiał pół forum oznaczyć.

Dawid przygarnie swoją rodzinkę czyli nas :D więc nocleg jest xD  Mama Dawida spoko babka gadałam z nią kiedyś przez tele więc pewnie sie zgodzi haha :D

• + rep 1

2 godziny temu, koronerlovetuusia<3 napisał:

To znajdź nocleg w kato:)

Jak na razie z  @pHORY gadałem i najlepsza opcja był by domek nad jeziorem:) bo z jakimkolwiek hotelem w kato jest duży problem z powodu :OFF Festival Katowice 2017.  Jeśli ma ktoś jakieś propozycje co do noclegu ,piszcie możne coś alternatywnego się wybierze:)

Ja tam strasznie noclegu nie potrzebuje - do domu ekstra daleko nie mam (ostatni bus 23;25 ewentualnie pierwszy 4;25):)

Godzinę temu, Fatal1ty napisał:

Ja tam strasznie noclegu nie potrzebuje - do domu ekstra daleko nie mam (ostatni bus 23;25 ewentualnie pierwszy 4;25):)

nie bądź samolub :) przygarnij nas tez:)

O 18.07.2017 o 20:03, Mała napisał:

Będę ! :D ze względu na mój przyjazd się spotykamy więc macie być bo mam 600 km do pokonania :D 

ja mam niewiele mniej :D

O 18.07.2017 o 21:09, Anetka :P napisał:

Jak będziecie pewni gdzie to piszcie pw/stream/fb to pogadam z bff i może zrobimy sobie wycieczkę ;)

wpadaj wpadaj ;3

Dzisiaj z Ola postaramy sie wszystko dokladnie obgadac ;p

Sprawa wygląda tak, że spotkanie będzie w kato, a jak ktos chce to nocleg w Rybniku. Wstepnie zarezerwowane są 2 pokoje 4 osobowe, ale jutro mam dzwonic i się o szczegóły pytać :)

Eh w ten weekend mam wesele do zorganizowania więc dupa. Tak to pewnie bym wpadł :D Bo jestem wszędzie gdzie alko jest :D

8 minut temu, Sw33toLcIa napisał:

Sprawa wygląda tak, że spotkanie będzie w kato, a jak ktos chce to nocleg w Rybniku. Wstepnie zarezerwowane są 2 pokoje 4 osobowe, ale jutro mam dzwonic i się o szczegóły pytać :)

I po spotkaniu wszyscy do Rybnika XD ? Rly :D

Nie można bliżej :> ?

Teraz, Fatal1ty napisał:

I po spotkaniu wszyscy do Rybnika XD ? Rly :D

Nie można bliżej :> ?

można, ale innych miast za dobrze nie znam :D

By  Fatal1ty ,

Gliwice ? W ciagu paru minut tam można ogarnąć nocleg w okolicach 20-30zł :)

By  Sw33toLcIa ,

wiem gdzie tam jest dworzec i nic wiecej :)

By  Fatal1ty ,

No widzisz :) A ja nie wiem gdzie jest nawet dworzec w Rybniku XD Moim zdaniem nie ma co się pchać tak daleko jak mamy bliższe lokacje :P

By  Sw33toLcIa ,

to ogarnij w Gliwicach nocleg, mi tam jedno gdzie bede spac :)

By  Czekoladka. ,

Jak nocleg bedzie w Gliwicach to ja odpadam bo nie mam się czym z Rybnika po 21 już dostac ;(

By  Fatal1ty ,

Wysłałem PW :)

13 minut temu, BloogChild napisał:

Eh w ten weekend mam wesele do zorganizowania więc dupa. Tak to pewnie bym wpadł :D Bo jestem wszędzie gdzie alko jest :D

To byśmy się dogadali, haha :D 

Też bym wpadł, ale wesele siostry 

51 minut temu, Sw33toLcIa napisał:

a w niedziele wypad na jeziorko :D

Juz wszystko ogarniete. Spotkanie tak jak pisałam odbywa się w Katowicach, godzina do ustalenia, w sumie jak komu pasuje, ja bede kolo 17 pewnie. 

Nocleg w Rybniku. Wstępnie mamy 2 pokoje. Jeden 4 osobowy drugi 3. Jest mozliwośc dołozenia materaca, albo dostawki jeżeli bedzie Nas więcej. Koszt koło 30 zł. 

W niedzielę wstajemy rano i robimy sobie wycieczke na zalew w Rybniku o ile pogoda Nam na to pozwoli. 

Jezeli ktos ma jakies pytania mozna kontaktowac sie ze mna lub Dawidem :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice