Skocz do zawartości

    Zamknięty #30! <<Dziadek>>


    Stunter<3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z dziadek       Redaktor: Stunter<3 Udzielajacy wywiadu: Dziadek     Cześć Dziadek! Dziękuję ze zgodziłeś się na udzielenie wywiadu dla cskatowice.com

    Wywiad z dziadek

     

     

     

    Redaktor: Stunter<3

    Udzielajacy wywiadu: Dziadek

     

     

    Cześć Dziadek! Dziękuję ze zgodziłeś się na udzielenie wywiadu dla cskatowice.com może na początku opowiesz coś o sobie?

     

    Witam  Mam na imię Mateusz, pochodze z małego miasta Ujście w Woj. Wielkopolskim mam 19 lat. Na codzień zajmuję się tworzeniem serwerów głosowych Team Speak 3 na VPS oraz serwerami cs 1.6 

     

    A opowiesz nam coś o swoich serwerach? Długo się już tym zajmujesz? 

     

     

    serwery nie są moje można powiedzieć że jestem "Technikiem" i osobą która pomaga ogarnąć to co trzeba. Stawianiem serwerów TS3 od podstaw zacząłem się "bawić" 4 lata temu powiązane było to z konkursem w mojej szkole, natomiast serwery do CS 1.6 ok 2 lat na innej sieci która już upadła posiadałem H@ więc trzeba było troche wytężyć szare komórki żeby się szybko uczyć 

     

     

    A jakim konkursem? Można było coś wygrać?

     

     

    Nagrodami były za 1 miejsce komputer (już nie pamiętam jakiej firmy) 2 miejsce klawiatura myszka monitor za 3 natomiast podkładka pod myszkę i coś jeszcze 

     

     

    A Ty które miejsce zająłeś? 

     

     

    niestety 2. Zabrakło trochę czasu żeby dokończyć cały projekt wszystko działo się w bardzo szybkim tępie 

     

     

    Ale 2 miejsce to też sukces 

    A jakieś dalsze plany? Z serwerami? Zdradzisz nam coś? 

     

     

    aktualnie zaczynam udzielać się na YT robiąc Streamy z różnych gier  a co do serwerów będe je dalej tworzyć tak jak to robiłęm dotychczas  korzyści z tego nie czerpie bo sprawia mi przyjemność, natomiast jak ktoś już "wciska" pieniądze na siłę to możę trochę dziwnię zabrzmieć, ale wchodzę na pewną stroną wybieram osobę i to jej przelewają pieniądze, mi pieniądze do szczęścia potrzebne nie są a tamtym osobą mogą uratować życię  Najczęściej serwery stawiam osobą wieku młodszego 14-16 lat ale zdażyły się też 2 przypadki że były to osoby mające po 25-30 lat 

     

     

     

    Osobiście powiem ze bardzo szlachetnie z Twojej strony  a streamy z jakich gier najczęściej?

     

     

    głównię streamuje CS GO oraz CS 1.6 niekiedy hurtworld Farming simulatora + gry które ktoś zaproponuje 

     

     

    A jak jakiejś gry nie masz a ktoś Ci ją zaproponuje? 

     

     

    W takim wypadku najczęściej osoby same proponują że udostępnią konto steam albo nawet zakupią. Ale podstawą przed pobraniem gry jest to że musze sprawdzić czy Grzesiu (Mój komputer) ogarnie bo ma chłopak kilka lat życia za sobą . Ani razu na zakup gry się nie zgodziłem xDDD

     

     

    Dużo osób Ci udostępnia konto? 

     

     

    Jak narazie 4 głównie cs go. Z mojej głupoty znalazłem sie na overwatchu u jednego youtubera, Jak sama nazwa kanału mówi "Trolling" kilka meczy trollowałem i w sumie nwm na ile mam tego bana bo pisze "Globalna Kara czasowa" xDDDD

    bez podanego czasu xd. Zazwyczaj dostawałem 7 dniowe bany tak zwane "seven dejsy" 

     

     

    A jak na to właściciele konta reagowali? 

     

     

    Widzieli Stream i wiedzieli że dostaną prędzej czy później ale 5 dni to tak troche szybko typek robie stream jak gra 30 dni odpalony z Aimem Wh itp itd 31 dnia dopiero dostaje VACacje a ja po 5 dniach dlatego szanuje Valve że wolą robić śmieszne operacje skrzynki bądz skiny zamiast zająć się tym co jest ważniejsze 

     

     

    No to to jest trochę nie w porządku :P a jaki stream najlepiej wspominasz?

     

     

    wszystkie  grając z 2 ziomkami i 2 randomami zawsze jest roche śmiechu tym bardziej jak są to rosjanie  2 lata uczyłęm się języka rosyjskiego więc wiem kiedy obrażają kiedy kłucą się między sobą a kiedy podają info 

     

     

    No to ciekawie macie, a coś poza streamowaniem, serwerami, coś robisz?

     

     

    ta grafika po za domem to taka troche do dupy. A tak na poważnie trenuję Piłkę nożną oraz tenisa stołowego.

     

    Haha rozumiem, piłka nożna w jakimś klubie czy takie typowe treningi?

     

     

    Jak to kiedyś za dzieciaka się mówiła "placowe składy" 

     

     

    A tenis?  tak samo czy juz nie?

     

     

    tenis stołowy to już inna bajka. Częściej wyjeżdzamy na zawody niż w piłkę nożną

     

     

    Puchary są?

     

     

    1 jest za 2 miejsce z tego roku 

     

     

    Mam nadzieje ze na końcu wywiadu się nim pochwalisz 

     

     

    baterie znajde to zaraz wrzuce na kompa 

     

     

    No to bardzo się ciesze 

    A kiedy kolejne zawody? 

     


    koniec października
    początek listopada w Poznaniu 

     

     

    A jak oceniasz swoją formę? Jesteś w stanie zdobyć kolejne trofeum? Jakie masz nastawienie?

     

     

    Osobiście sądzę że moja forma zależy od mojego humoru jak mam dobry humor wiem że moge stanąć na 2 stopniu podium a może nawet na 1, jak humor mam zły to niekiedy nawet do stołu bym nie podchodził ale są osoby które motywują nas do gry i dzięki nim stajemy się lepsi w tym co robimy 

     

     

    A jakie uczucia Ciebie się trzymają gdy podchodzisz do stołu na zawodach? O czym myślisz?

     

     

    W trakcie podchodzienia do stółu staram się wyluzować nie myśleć o tym co mnie spotyka w życiu codziennym tylko skupić się na grze przeciwnika żeby poznać jego słaszą stronę jak i mocniejszą żeby wiedzieć których "serwów" nie używać, gdy nie wyczuję gry przeciwnika to mogę 1 złym odbiciem przekreślić cały set a niekiedy nawet mecz zdarza się że to przeciwnik pierwszy popełnia błąd z którego umiem skorzystać i obejmuje prowadzenie stopniowo kończąc set a potem mecz 

     

     

    Widać ze masz już doświadczenie w tych sprawach, a kiedy Twoje pierwsze zawody się zaczęły?

     

     

    O jezu to kolego cofamy się do 2005 roku  zacząłem w tenisa stołowego grać jako ministrant. Mieliśmy jeden stół i grało się 1vs1 , Debla (2vs2) bądz w bieganego ( w tej kategorii nie ma limitu osób biegają wszyscy do okoła stołu i trzeba piłeczke przebijać) i tak zacząłem pierwszy turniej był w roku 2007 zająłem wtedy 4 miejsce na 67 uczestników krótko po tym turnieju moje życie zmieniło się o 360 stopni i przez śmierć bardzo bliskiej mi osoby i zakończyłem granie na długi okres. Do treningów wróciłem w 2014/2015 roku będąc w MOWie (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy) tam siedząc całymi dniami w pokoju nudziłem się pewnego dnia z sali wychowawczyni wywlekła stół dosyć stary siatke dokupiła rakietke swoją miałem jeszcze z początków więc nią grałem reprezentując ten ośrodek zdobywałem 2-3 miejsce puchary i medale zostawiłem na pamiątke mojej wychowawczyni Pani Monice którą serdecznie pozdrawiam . I do dnia dzisiejszego napi***alam w tenisa stołowego dalej zdobywając osiągnięcia i nowe doświadczenia 

     

     

    A planujesz większą przyszłość z tenisem?

    Zawodowo grać?

     

     

    planuje  ale jak to kiedyś wyjdzie to nie wiem dużo wyżeczeń wiąże się z graniem zawodowo wyjazdy treningi i inne "duperele" tak samo teraz zakładamy ze znajomymi drużyne do cs go która będzie tez małym krokiem szła do przodu ale kiedyś cel osiągnie 

     

     

    No to życzymy Ci powodzenia w dążeniu do celów :P a jak z drugą połówka?

     

     

    ojoj  z drugą półówką to ciążko 1.5-2 lata tem się rozstałem i tak jakoś fajnie to zabrzmi CS GO stał się moją drugą półówką obraża się na tydzień jak wyjde z meczu turniejowego  żyć nie umierać 

     

     

    A no chyba ze tak :P powoli dochodzimy do końca wywiadu, może kilka szybkich pytań?

     

     

    dajesz :D 

     

     

    Jaka muzyka? 

     

     

    Rap<3

     

     

    Pies czy kot? :D 

     

     

    Pies :D 

     

     

    Tramwaj czy rower? 

     

     

    tramwaj, nie lubie się przemęczać  haha :D 

     

     

     no to teraz rower czy hulajnoga?  :D 

     

     

    o ku**a rower bo se silnik zamontuje  hahah :D 

     

     

    haha :D 

     

     

    "Masz łeb to kombinuj"`~~ktoś tak powiedział 2017 

     

     

    Mądre słowa :D 

    Chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić? :D 

     

    musze pozdrowić bo one by mnie zabiły :D to dzięki nim tu trafiłem Pozdrawiam wszystkich z CSK a w szczególności Sw33toLcIa i Czekoladka. 

     

     

    Dziękuję Ci za spędzenie wolnego czasu dla wywiadu  bardzo miło było mi Cię poznać i życzymy Ci powodzenia na zawodach, i oczywiście z cs:go 

     

     

    Również miło było mi cię poznać dziękuję Ci za to że przeprowadziłeś ten wywiad ! 

     

     

     

    Zapraszamy do poprzedniego wywiadu ktory przeprowadzil Cajmert:

     

    a takze do zglaszania sie do wywiadow:

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!