Sign in to follow this  
NOWIK

NORMAL do 1500 h

3 posts in this topic

moją propozycją jest dodanie ograniczenia w postaci max 1500 h . Według mnie nie ma sensu granie na <NORMALU> jeżeli przykładowo ja mam orła i nie jestem w stanie przez 10 rund zabić nikogo z enemy ponieważ ma on przegrane najczęściej około 3 k godzin i gwałci słabszych graczy . Chyba po to są 2 serwery 1 dla tych lepszych a drugi dla słabszych i jeśli my nie możemy grać na PRO ,żeby nie niszczyć im gry to niech działa to w 2 strony , nie każdy chce grać profesjonalnie w csa i wchodzi sobie na serwer,żeby sie odprężyć a gdy wejdzie to dostaje szału bo jest bity jak mały kazio w Każdej rundzie . 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie :D

Pozdrawiam el NOWIKO

Przepraszam za doublepost ale nie widzę możliwości edycji posta . Co do tematu jeśli chodzi o top 5 to chłopaki ci (Ok 3k godz) są w stanie w ciągu 3 dni wbic top 5 gdzie niektórzy starają się o to 1/2 tyg nie maja oni z tym problemu bo z łatwością mogą robić 5k kilka razy pod rząd 

Normal jest dla wszystkich tutaj nie będzie żadnego ograniczenia w postaci godzin. Na retake PRO wejście jest od 700h aktualnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice