Jump to content
Sign in to follow this  
HeLoN

Ostatnie miejsce?

12 posts in this topic

Recommended Posts

Imię: Damian

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : W chuj :)

Co chciałbyś zmienić : Nic zmieniać nie trzeba.

W czym chciałbyś pomóc : Pilnowaniu porządku na forum, obecna ekipa modków wywiązuję się dobrze ze swoich obowiązków, mimo to chciałbym im jeszcze pomóc :)

Dlaczego akurat ty : Myślę. że przydam się, ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na forum. Wcześniej wykonywałem już pracę moderatora na CSK, chyba całkiem dobrze mi szło :)

Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Rejestracja we wrześniu 2015.

Jakie wymagania spełniasz : Wszystkie :)

Na TAK, miał już tą posadę, sprawował się dobrze, nie ma co się zastanawiać xD 

Godzinę temu, HeLoN napisał:

Imię: Damian

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : W chuj :)

Co chciałbyś zmienić : Nic zmieniać nie trzeba.

W czym chciałbyś pomóc : Pilnowaniu porządku na forum, obecna ekipa modków wywiązuję się dobrze ze swoich obowiązków, mimo to chciałbym im jeszcze pomóc :)

Dlaczego akurat ty : Myślę. że przydam się, ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na forum. Wcześniej wykonywałem już pracę moderatora na CSK, chyba całkiem dobrze mi szło :)

Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Rejestracja we wrześniu 2015.

Jakie wymagania spełniasz : Wszystkie :)

Moderatorowi nie wypada przeklinać, masz dawać przykład, a Ty w podaniu używasz takich określeń? :) Jestem na nie.

Byl juz mpderatorem u nas, dobrze sie wywiazywal z obowiazkow. Pamietaj, ze kultura to podstawa. Jestem na tak ;)

Myślę podobnie jak Zaksiu. Powinieneś oddzielać używanie wulgaryzmów na forum publicznym od rozmów prywatnych etc.

Nie było mnie tutaj kiedy miałeś moderatora, więc opieram się jedynie na wiedzy aktualnej, dlatego jestem na nie.

Jako drugi argument dodam, że obecni moderatorzy świetnie sobie radzą. Nie jest to jakieś ogromne forum i nie ma tu milionów użytkowników, żeby była potrzeba tylu moderatorów :P

21 minut temu, SpeeDu` napisał:

to jest sieć a nie przedszkole

Większość graczy CS to dzieciaki w przedziale 12-15 lat :P Potem wychodzą takie opinie. Rodzice uważają, że gry propagują patologię.

Edited by TBk

Czepiacie się szczegółów to jest sieć a nie przedszkole... Helon jestem na TAK,bardzo pomocna osoba na forum jak i na serwerze,miałeś moda więc poradzisz sobie na bank,powodzenia ! :D

Do teraz nie wiem czemu zrezygnowałeś wtedy? Bo PB wbiło na 2 miejsce na świecie? ;D

Na Tak :) był jednym z najlepszych moderatorów.

Na TAK

Powodów pisać chyba nie muszę ;) 

Przyjmuje, wszystko czego potrzebujesz masz w kąciku moderatorów ;)

W razie czego zawsze możesz do mnie pisać.

• + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice